Kidstaff• 05 апреля в 13:20

Нова функція на сайті — голосовий ввід тексту!

Ми додали зручний мікрофон 🎤, який дозволяє диктувати текст замість набору. Після запису ваш голос автоматично перетворюється за допомогою штучного інтелекту в читабельний текст, який ви побачите перед відправкою.

❗️Зверніть увагу:

Рекомендуємо перевіряти текст перед відправкою — іноді ШІ може трохи змінити формулювання.
Діє обмеження: не більше 100 повідомлень на день.
Максимальна довжина тексту — 1500 символів (довші повідомлення будуть автоматично обрізані).
Для коректної роботи потрібно дозволити доступ до мікрофона. Після натискання на кнопку у вас з’явиться запит — будь ласка, надайте дозвіл.

🌐 Мова розпізнавання залежить від мови інтерфейсу:
якщо українською — “UA”, і текст розпізнаватиметься українською
Sonne8752• 05 апреля в 13:34
Надиктувати, перевірити, відправити - це довго ( по перше)
Спілкуюся на сайті вдома, в черзі в магазині чи пошті - для чого усім чути про що я думаю?
Поки для мене не зовсім зрозуміла функція
Але час покаже..
Раніше в усьому звинувачували т9, тепер це буде голосовий набір
автор Kidstaff • 05 апреля в 13:37
Ответ дляSonne8752
Але час покаже..
Для тих, хто не хоче використовувати цю функцію, нічого не змінилось.
Sonne8752• 05 апреля в 13:37
Ответ дляKidstaff
Це зрозуміло, а хто цільова аудиторія?
Черный Ловелас• 05 апреля в 13:38
это по пьяни там можно такого набухтеть. что потом заведется бусик сбу.
зона_комфорта• 05 апреля в 13:39
Ответ дляSonne8752
Але час покаже..
На клавиатуре есть микрофон, давно пользуюсь им для диктовки сообщений.
Ну это удобно если на Советчице сидишь в то время когда никого нет дома.
Sonne8752• 05 апреля в 13:39
Ответ дляЧерный Ловелас
це да, коли вже по клавішам не попадаєш, а виговоритися треба
Панна Кота• 05 апреля в 13:39
Я только спросить, что за кнопка. Я уже испугалась, что будем голосовыми общаться
Борисфенка• 05 апреля в 13:40
Хочу, хочу щось написати. Хочу щось написати.
Борисфенка• 05 апреля в 13:41
Щось тупить ваш набор, гальмує і повторює. Вдосконалюйте.
Борисфенка• 05 апреля в 13:45
Ой, ой, ой, ой, ой, смереко! Ой, смереко! Ой, смереко! Ой, смереко, чарівна! Ой, смереко, чарівна моя! Ой, смереко, чарівна моя! Ой, смереко, чарівна моя! Ой, смереко, чарівна моя!
Борисфенка• 05 апреля в 13:45
Це я йому один рядок заспівала
Малютка-0984• 05 апреля в 13:48
Ответ дляSonne8752
Це зрозуміло, а хто цільова аудиторія?
Я! Я сейчас лежу на диване и мне это очень удобно)
Sonne8752• 05 апреля в 13:49
Ответ дляМалютка-0984
а тепер надиктуйте теж саме
Малютка-0984• 05 апреля в 13:49
Ответ дляSonne8752
а тепер надиктуйте теж саме
так надиктовала)
Sonne8752• 05 апреля в 13:50
Ответ дляМалютка-0984
так надиктовала)
спс
не задвоюється
Малютка-0984• 05 апреля в 13:50
Ответ дляSonne8752
спс
не задвоюється
только первое я задвоилось
ElinaH• 05 апреля в 13:51
Тестирование раз 2, 3.
Борисфенка• 05 апреля в 13:52
Ответ дляSonne8752
спс
не задвоюється
А чому у мене затроюється? Голос не такий?
ElinaH• 05 апреля в 13:53
Мне понравилось, очень удобно. Спасибо большое.
Борисфенка• 05 апреля в 13:57
Хочу, хочу щось, хочу щось написати.
aksenuda• 05 апреля в 14:39
оце я сивій сєкті і матрьошкам матюків нагну
Птицекрыл• 05 апреля в 14:40
Я давно цим користуюся, ця функція доступна разом з набором тексту ,просто натиснути мікрофончик
Дівчина Гілмор• 05 апреля в 14:42
Херасе які новшества. Тепер всі почують наші голоси . А тю, то тільки голосовий набір? А давайте ще голосові доріжки замутим
Черноморская ривьера• 05 апреля в 14:54
Микрофон же есть и на клавиатуре , может быть не у всех, не знаю, но у меня точно есть, поэтому я давно таким пользуюсь.
Черноморская ривьера• 05 апреля в 14:55
Ответ дляДівчина Гілмор
Голоса, голоса, голоса, голоса. Вы голоса. Вы не голоса. Вы не услышите. И, и, и почему, и почему, и почему, и почему, и почему оно, и почему оно так, и почему оно так дублируется.
Дівчина Гілмор• 05 апреля в 15:17
Ответ дляЧерноморская ривьера
Та хз, ви за голоса чи не за голоса?
Черноморская ривьера• 05 апреля в 15:21
Ответ дляДівчина Гілмор
Та хз, ви за голоса чи не за голоса?
Я за любой кипеш
Ирина_Конор• 05 апреля в 15:22
Включить анонима во всех чатах - нет
Выключит анонима админам - нет
Забанить тупых мужиков - нет
Запилить хрень - о да
Сестры Гримм• 05 апреля в 15:26
Ответ дляЧерный Ловелас
Завязывай, завязывай бухать! Я, я, я два раза, я два раза не повторяю.
Сестры Гримм• 05 апреля в 15:27
Да, спасибо. Очень удобно! Непонятно, но очень интересно.