Сметчица• 05 апреля в 13:28
Поговорити про дружбу
Як ви відноситесь до того, що втрачається дружба яка була раніше, от наприклад дружили було все добре і потім якось не знаю в який момент почало спілкування йти на спад, коли зустрічаємось внутрішньо якесь таке відчуття ніби чужі люди хоча раніше всім ділились
Я і розумію, що це життя і все змінюється але якось так трохи болить всередині за це болить
Чи були у вас такі історії і як ви з цим морально справлялись?
Кундалина• 05 апреля в 13:34
Це нормально, це життя, і в мене було так,дружили з 5 років по 37, два роки тому стосунки повністю припинилися.
Чесно кажучи, відчула полегшення, коли зізналася собі, що останні роки спілкування лише за інерцією, і в теперішній час якби ми зустрілися, я б не хотіла цю людину у подруги, ми дуже різні.
Путающаяся• 05 апреля в 13:37
зараз переживаю цей процес, є розуміння, що вкотре значення дружби для мене було вищим, ніж для іншої сторони.
це боляче, але це життя, будуть інші.
або не будуть.
це боляче, але це життя, будуть інші.
або не будуть.
Деловитая• 05 апреля в 13:42
Я первой прекратила общение, когда увидела, что меня игнорируют. И ни минуты не пожалела.
Зайканалужайке• 05 апреля в 13:50
Я дошла до того возраста,когда я понимаю, что так будет лучше в первую очередь для меня. мне в принципе не интересно, почему меня начали клевать и гнобить и за мой счет самоутверждаться. Никаких качелей:сказала как отрезала и все.
Так и живу
Стебель березы• 05 апреля в 14:51
Можно много лет врать себе, что это твой человек, а потом осознать, что ошиблась
Впораюсь зі всим• 05 апреля в 16:20
Я нормально отношусь. Люди меняются, у каждого периодически происходит переоценка ценностей и человек или мудреет или наоборот и если развитие пошло в разные стороны, то и так понятно, что не по пути. Поблагодарить мысленно человека, что был в вашей жизни и пожелать ему всех благ. Вселенная на его место приведет того человека в котором вы сейчас нуждаетесь.