Наташа_32• 05 апреля в 13:40

Христос Воскрес!!! З Вербною Неділею!!!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!! З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ ВСІХ ВАС!!!
Від щирого серця вітаю всіх Вас, шановні прадниці, зі святом Воскресіння Господнього, атакож з Вербною Неділею!
Бажаю перш за все миру, премоги України над своїми ворогами, сімейного затишку, родинного достатку, жіночого щастя, любові ближніх та благословіння Господнього у справах та задумах.
Нехай Господь оберігає Вас, Вашу родину й надає надхнення на життя, працю, мрії, а також дає можливість їх здійснити!
Миру, добра, щастя, вдачі та надхнення всім Вам і Вашим родинам!
З повагою та шаною до всіх порадниць - Наташа.
Монашка в миру• 05 апреля в 13:52
Хіба вже воскрес?

AnnaOst• 05 апреля в 14:00
Ответ дляМонашка в миру
Хіба вже воскрес?
У католиків так