Баба_Воля• 05 апреля в 20:35
Васильков. Покупка дома
Рассматриваем покупку дома около Василькова, село Кобці…но смущает Военный аэропорт … цена нормальная, дом очень нравится .. война когда -то закончится ..
но есть риски, страшно и тд ..
Море Щастя• 05 апреля в 21:17
Живу за 20 км від Васіка, туди їжджу щодня. Я б не купувала, нас кошмарять щоразу як тривога, а їх ще більше. Чому саме там? Є багато інших сіл на південному напрямку.
Море Щастя• 05 апреля в 21:19
Ответ дляБаба_Воля
Оно все стремное как коснешься. Бориспольское направление стремное и Беларусь там. Вышгородское ГЭС.. тоже не понятно что может быть.. Буча, Гостомель и тд - везде, где было оккупировано все разбито посечено и стоит без ремонта .. остается фастовское - Иванковичи, Вита и тд .. ценник зашкаливает и до войны и сейчас
Живу поруч з Вітою. Різні ціни є. Будинки за 4 роки будуються нові під продаж і розходяться, як гарячі пиріжки.
Баба_Воля
• 05 апреля в 21:25
Ответ дляМоре Щастя
Это дуплексы и таун хаусы - их не рассматриваем ))
Баба_Воля
• 05 апреля в 21:27
Ответ дляМоре Щастя
Какие ? Поближе к Киеву ?
Море Щастя• 05 апреля в 21:29
Ответ дляБаба_Воля
Ні, окремо стоячі, але землі мало - 5-6 соток. Маленькі є 70 кв і 150+/- кв.
Деплекси і тауни окремо. Ми живемо вже щостий рік, то на будь-якому шматочку ростуть нові будинки щороку і ще скуповують нову землю і будують- будують.
Баба_Воля
• 05 апреля в 21:31
Ответ дляМоре Щастя
Мы хотим нормальный дом, от 8 соток и уже зеленый участок и обжитой дом .. с ремонтом, гаражом и тд
Море Щастя• 05 апреля в 21:31
Ответ дляБаба_Воля
Какие ? Поближе к Киеву ?
Так, ближче - Віта, Юрівка (я живу), Тарасівка, Боярка, Крюківщина, Гатне, Чабани, Круглик, Новосілка тощо.
Баба_Воля
• 05 апреля в 21:31
Ответ дляМоре Щастя
Каждый раз как кашмарят в тревогу ?
Баба_Воля
• 05 апреля в 21:32
Ответ дляМоре Щастя
Это все очень дорого … мне очень нравятся эти села., но цена … и по сути это одно безопасное, не разбитое и близкое к Киеву направление ..
Море Щастя• 05 апреля в 21:34
Ответ дляБаба_Воля
Оо, такі теж є, он в сина в класі нова дівчинка - купили вторинну,, великий дім ділянка соток 15, сад, якісь госп.будівлі. Шукайте, ми так в корону шукали десь місяців 3. Але ми лише цей напрямок і обухівський трасу розглядали.
Баба_Воля
• 05 апреля в 21:36
Ответ дляМоре Щастя
Да есть в продаже), но очень дорого с нашими требованиями ) а направление Вита, Круглик и тд - замечательное да
Море Щастя• 05 апреля в 21:36
Ответ дляБаба_Воля
Каждый раз как кашмарят в тревогу ?
Практично, все ж збивається на підльоті до столиці. Якщо читаю, що інші напрямки, то можу розслабитися. Он в п´ятницю мене вперше накрило за 4 роки, поїхала вже, коли все бахкало наакруги вперше в сховище.
Баба_Воля
• 05 апреля в 21:38
Ответ дляМоре Щастя
Да пишут наоборот, что ПВО как раз там и охраняет аэропорт лучше столицы .. я не знаю ..
Море Щастя• 05 апреля в 21:39
Ответ дляБаба_Воля
Напрям добиратися чудовий, якщо не час пік, то я в центрі за півгодини, природа класна, фазани, перепілки біля дому, їдеш, а вони на обочині гуляють, сосни, іноді їдеш, а вид, як ніби в Карпатах. Ціни є різні, треба шукати.
Море Щастя• 05 апреля в 21:41
Ответ дляБаба_Воля
В Васіку в цю п´ятницю було пекло, по бахам.
Море Щастя• 05 апреля в 21:46
Ответ дляБаба_Воля
Ви шукайте, ми теж спочатку в дєбрі - Васік, села за ним, Романків, Крушинка дивилися, бо теж типу дорого було, але випадково вистрелив дім на 40% дешевше ринку, ми на наступний день після огляду вже завдаток давали, бо були надивлені і розуміли, що все ідеально не буде, тому взяли цей, підшаманили під себе і вийшло чудово, а зараз він в 2,5 рази дорожче коштує ніж ми брали.
Море Щастя• 05 апреля в 21:49
Ответ дляБілий Лосик
Автор, ну не прикалываетесь. Васильков - очень стремное на сегодня место.
Коли мене там тривога застав, то стає кошмарно страшно.
Как_б_не_так• 05 апреля в 21:55
Автор, ви чудна… Розглядати варіант купівлі будинку під час війни, поруч із стратегічним військовим обʼєктом….
Ми недалеко звідти. Глеваха.
МеняАЖтрусит• 05 апреля в 22:26
Автор, якщо летить з півдня то все валиться по окраїнам. Все намагаються збити на підльоті до Києва. Так само і з інших сторін. Я б не розраховувала на ПВО
Баба_Воля
• 06 апреля в 07:27
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тогда это можно сказать про пригороды в целом ? С любой стороны ? Прилетает в пригород по всему периметру вокруг Киева
Тень льва• 06 апреля в 14:11
Ответ дляБаба_Воля
Вроде в 22 там было активно, потом потише … нет ?
Нет. Увы...Прошлой осенью обломки шахеда упали на дачный участок не далеко от нас и дом сгорел. Ночью очень громко, как будто над головой сбивают