Зоя Жорівна• 05 апреля в 20:53
Готель з басейном в радіусі 150км від Києва на вихідні
Вітаю!
Порадьте, будь ласка, готель з басейном в радіусі +- 150км від Києва на вихідні. Хотіли б з подружкою поїхати машиною у травні на 2 дні відпочити-поплавати й змінити картинку.
Але і не за 10-15 тис за добу хотілося б. Ось дивлюся вартість Шкіпера, Собі, Сосновеля - і розумію, що не потягнемо
Дякую!
Шикаю і викаю• 05 апреля в 21:29
Wish Aqua & SPA Resort
Були там, нам сподобалось. Ще бані, сауни там.
Оченьценная• 05 апреля в 22:25
Может ли кто-то посоветовать бассейн с противотоками, подводными массажными струями, с джакузи? Все в одном. Спасибо.