Робот Вертер• 06 апреля в 10:19
Проголосуйте за сумку, будь-ласка
Зробіть вибір:
вже голосів:
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Не подобаються
Оновлена версія• 06 апреля в 10:26
В мене така модель, як на фото 1, вже друга. Вона зручна, компактна, але вмістка, а також неубиваєма. Ланцюжок зняла, бо торохтів, як у собаки. В мене блакитна і теракотова (старіша модель - без зовнішнього карманчика і ланцюга, але принцип той же). Тому її раджу.
Робот Вертер
• 06 апреля в 10:27
Ответ дляОновлена версія
Дякую за відгук. В мене теж є 2 МК, тому і дивлюсь на них, знаю що зручні і довговічні)
Оновлена версія• 06 апреля в 10:29
Ответ дляРобот Вертер
Саме з такої шкіри саф´яно довговічні, а вірніше - вічні. Інші не такі зносостійкі.
Карамбулкул• 24 апреля в 18:27
Третья, она более базовая.
Золотые цепи сейчас не в моде и не актуальны.