Мамин тріль• 06 апреля в 14:00
Подскажите, как вы делаете душ для растений?
какой напор, какая температура, чем закрываете грунт, чтобы не размыло всё в кашу?
Агент Пинкертона• 06 апреля в 14:01
Душ? Я знаю только полив такой, туман. Ничего там не размывает
Дуняша• 06 апреля в 14:02
Коли на рослину йде дощ, автор, яким чином контролюється температура води, сила напору і захист грунту?
Леопардові панчохи• 06 апреля в 14:44
Ответ дляДуняша
Якщо грунт не прикрити, буде болото, все піде через верх, потім ще й горщик мий, і ванну, та і для рослини це жахливо - робити таку кашу. А температура - іноді рослинам треба теплий/гарячий душ, а особливо якщо мета - не лише зволожити (це можна і просто з пульвелізатора зробити в кімнаті), а змити пил або помити від шкідників - там треба гаряча вода.
Автор, по темі: ставлю горщик у ванну, прикриваю зверху пакетом гарно, нахиляю горщик, ніби обпираючи його об ванну і не зверху, а збоку, щоб все одно не в горщик, починаю гарячою водою з душа з різних сторін збоку рослину полоскать
Дуняша• 06 апреля в 15:38
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мені ви навіщо це розповідаєте? В мене питань стосовно миття рослин немає.
Леопардові панчохи• 06 апреля в 16:16
Ответ дляДуняша
Я ж написала: АВТОР, по темі - то автору теми. А спершу відповіла на ваше повідомлення, бо ви трохи не праві, проводячи паралель з дощиком)