Пушка заряджена• 14 марта в 10:32

Подскажите, чем вы обрабатываете растения на старте, когда приносите домой новые

Или вы ничего не делаете, пока не увидите проблему?
А_мій_самий_самий• 14 марта в 10:34
Нічим не обробляю
So_so• 14 марта в 10:37
Актара
Уравнобешенная• 14 марта в 10:37
Нічим, яку проблему?
Отжигающая• 14 марта в 10:37
Ставлю окремо на карантин.
Пищалка• 14 марта в 10:40
Нічим не обробляла, поки не занесла з магазинною квіткою тріпси. Обробляю інсектицидом ( бртзкаю) і на 2 тижні на карантин. Потім повторна обробка, гарно передивлюсь і тоді вже пересаджую ,якщо треба в ставлю на постійне місце.
кнопкодав• 14 марта в 10:55
Ничем
Вероятненько• 14 марта в 11:05
Фіалки у мене.
Купую листом або пасинком, якщо то химери.
Полощу у розчині Актофіту.
Якщо пасинок був вже вкорінений, то виймаю з ґрунту, ґрунт викидаю.
Теж після того, як принесла тріпса :(
Наездница• 14 марта в 12:29
Ответ дляУравнобешенная
Нічим, яку проблему?
Значить, у вас нема кротонів
Наездница• 14 марта в 12:32
Ответ дляSo_so
Актара
Вона не бере павутинного кліща, а саме він найрозповсюдженіший шкідник кротонів, наприклад
Наездница• 14 марта в 12:36
Всі рослини раз на 3 місяці обробляю 30В для профілактики. Коли приношу новий суккулент чи замік, то не заморочуюсь. Якщо кротон чи фікус - спершу стоїть окремо, оприскую інсекто-акарицидом з Аврори, накриваю пакетом на добу (зручно, бо готовий спрей, я ж не буду для однієї рослини розводить ампулу отрути)