Кудлата хмаринка• 06 апреля в 15:15
Хочу подарувати диван
Подарую диван, абсолютно цілий, всі механізми працюють, є ніша для білизни, на ніжках. Надам перевагу переселенцям. Київ
Кудлата хмаринка
• 06 апреля в 15:47
Ответ дляИдеальная оптимистка
Не віддасть вона ’бесплатно’)
Якщо дівчина, яка мені зателефонувала, все ж забере, попрошу її створити тему і написати, за скільки я їй ,,продала,, Надіюсь у Вас тоді хватить совісті вибачитись.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 апреля в 15:47
як добре ,якщо все вийде і на +1 людину трохи щасливішу стане більше
Я таке знаю• 06 апреля в 15:48
Ответ дляИдеальная оптимистка
Халявщики набежали, синіх тёток понаставляли, думають тут їм безкоштовно такий диван віддадуть
А вам то что?
Дама-мадама• 06 апреля в 15:48
Ответ дляЗвездолётчица
Я переселенка з Донеччини в Києві, живу а гуртожитку. Забрала б, бо сплю на пружинах з часів Брєжнєва (диван з пружинами тих часів)
Как это большое влезет вам в комнату?
Скажений гудзик• 06 апреля в 15:49
Ответ дляДама-мадама
Как это большое влезет вам в комнату?
А вам то что?
Дама-мадама• 06 апреля в 15:49
Ответ дляКудлата хмаринка
Напишітт мені на почту Vladik2007@i.ua
Бабу ищет Владик тут на сайте.
Маньяк ещё изнасилует на этом диване
Звездолётчица• 06 апреля в 15:49
Ответ дляКудлата хмаринка
Обіцяю створити, якщо заберу, зараз чекаю відповіді про бус, який зможе забрати.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 апреля в 15:50
Ответ дляИдеальная оптимистка
як совість дозволяє впо називати халявщиками ?
Лунтик-паунтик• 06 апреля в 15:53
Ответ дляЯ таке знаю
А вам то что?
А ей не досталось, вот и обгаживает других
Мольфарочка• 06 апреля в 15:54
Ответ дляКудлата хмаринка
Не хватит, потому что совести там и близко нет, да они таких слов даже не знают.
Мольфарочка• 06 апреля в 15:55
Ответ дляДама-мадама
Как это большое влезет вам в комнату?
А какое вам дело, не в вашу же комнату насильно будут запихивать этот диван
Ирина-2af2• 06 апреля в 15:56
Ответ дляКудлата хмаринка
Автор ,я вас обіймаю, ви молодець і дуже рада за ту дівчину
Дама-мадама• 06 апреля в 15:59
Ответ дляЛунтик-паунтик
Мне не надо, от своего барахла надо как-то избавиться, вынести вниз
Сіґеле-міґеле• 06 апреля в 16:26
Ответ дляДама-мадама
Бабу ищет Владик тут на сайте.
Маньяк ещё изнасилует на этом диване
Конечно. «Баба» же за этим диваном сама и приедет, спустит по лестнице и погрузит в машину, а потом поднимет к себе домой и поставит 🤦🏻♀️
Сіґеле-міґеле• 06 апреля в 16:27
Ответ дляДама-мадама
Алина, у вас все нужное и барахла там нет
Сладко-соленая• 12 апреля в 14:53
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну и? Где ваша тема , вы же обещали.
Кудлата хмаринка
• 12 апреля в 15:11
Ответ дляСладко-соленая
Ну и? Где ваша тема , вы же обещали.
А можна я відпишусь? Дівчина не могла знайти авто, попросила зачекати, я ввечері зателефонувала, все ще чекала відповідь що до авто. Кімнаиу потрібно було звільнити терміново, тому зрвнку я виставила на олх і мені написав військовий, сказав, що їм терміново потрібен. Буквально хвилин через 20, телефонує дівчина і говорить, що узгодила авто. Я їй все пояснила, і сказала, що зараз зателефоную військовому і відмовлю, вона ж відмовилась, сказала, щоб забирали. Я їй де що запропонувала, в понеділок почтою відправлю, бо трохи закрутилась з ремонтом. А далі, приїхав військовий, забрав диван, подякував і......приходить від нього смс, я досі не можу відійти. ,, Ви дуже гарна, я займаюсь масажами, винаймаю квартиру, є обладнання, гарячий душ....І тут у мене шок, людина, яка винаймає квартиру, не могла купити собі дешевий диван? Я хотіла віддати тим, хто дійсно потребував, а не, вибачте, в з´йомну квартиру для .....У мене і злість, і образа, та й взагалі якесь розчарування((
Сладко-соленая• 12 апреля в 17:26
Ответ дляКудлата хмаринка
Ужас( Очень не приятная ситуация(