Мой_ужин• 06 апреля в 17:15
Побачення....
Кандидат:
36 років. Живе в Бучі з мамою, авто немає, їздить на електричці, працює у відділі розшуку людей.
Вона:
35 років, має своє житло в Києві, авто, працює заступником директора.
У неї був ДН у п´ятницю, замовив доставку квітів, навіть не бачивши її жодного разу.
Учора сходили в ресторан. Тепер запрошує в кіно.
На зовнішність – сільський трішки, з пузиком, але в зал ходить (це важливо, бо я займаюсь спортом).
Якось не йокнуло. Але бачу, що ставлення правильне до жінки, бо зараз додиків вистачає.
Пише, дзвонить, розумію, що сподобалась.
Але я у свою квартиру нікого не збираюсь приводити, можете мене хейтити за це.
Де наші зустрічі будуть проходити, не розумію. Подруга говорить, що це не мій варіант.
Що Ви скажете?
Після нашої зустрічі він дві години добирався додому.
Вона:
Що Ви скажете?
Страхованная• 06 апреля в 17:18
Та яка різниця, хто що скаже?
Мислення, наче вам 15
Головне, як ви себе почуваєте поряд з ним
Мислення, наче вам 15
Мой_ужин
• 06 апреля в 17:19
Ответ дляСтрахованная
Та яка різниця, хто що скаже?
Мислення, наче вам 15
Ніяк. Але на першому побачення, в мене якось і не йокає
Страхованная• 06 апреля в 17:20
Ответ дляМой_ужин
Ну так ще сходіть на побачення, щоб зрозуміти
Квітка Миру• 06 апреля в 17:21
Думаю что это лох какой то
Если б я сводил в кабак то секс в этот же вечер
Мой_ужин
• 06 апреля в 17:21
Ответ дляЛгин
якщо б щалене кохання то так, а такі розмірковування - однозначно ні
Це логічні розмірковування, пару побачень. Я да, я вважаю, що має бути секс, перевірити як ми в цьому плані сходимось. Розумію, що йому нікуди мене запросити. І мені здається, що готель, як варіант не буде використовувати.
Страхованная• 06 апреля в 17:21
Ответ дляЛгин
Шалене кохання у жінки з 1го погляду то так собі варіант. Там хто завгодно може трапитись))
Папобус• 06 апреля в 17:22
Ответ дляvecya
как вариант сходите еще на пару свиданий и все поймете, нужны ли вам эти отношения или нет
Або він втомиться їздити
Мой_ужин
• 06 апреля в 17:22
Ответ дляЛюблю Украину
Ну в ваши 36 это джек пот почти
Це йому 36, буде 37.
Мені 35, але за джек потом не вважаю це. Я гарно виглядаю і тільки кинула анкету на СЗ. Це перше побачення фактично
Мати тріля• 06 апреля в 17:22
Вы все правильно мыслите. Другое дело к чему он стремится и чего он хочет? Хочет семью? А что он для этого делает? Куда планирует жену привести, детей растить? Это на самом деле очень важные вопросы
Мати тріля• 06 апреля в 17:23
Ответ дляМой_ужин
Це йому 36, буде 37.
Тю, ходите дальше и не соглашайтесь на компромиссы с собой!
Чумацький Шлях• 06 апреля в 17:23
Птица не Вашего полёта. Гоните его подальше. Пускай ищет ровню себе.
Папобус• 06 апреля в 17:23
А чому він не на фронті? Інвалідність? Відсрочка?
Цікаво знати причину, бо навряд він відкупився.
Лгин• 06 апреля в 17:23
Ответ дляМой_ужин
багато препон, ви різні, думаєте після сексу ваша прихильність значно зросте? чи ви як товар вибираєте? людина чи подобається чи ні, навіть без сексу. якби ви написали - дуже сподобався, але от не дотягує по рівню, тоді можна думать, а так - скоріше ні
Мой_ужин
• 06 апреля в 17:23
Ответ дляПапобус
Бронь, в органах працює
Люблю Украину• 06 апреля в 17:24
Ответ дляМой_ужин
Це йому 36, буде 37.
О да, раз вам 35, это меняет дело🤣 ждите принца😄
Мой_ужин
• 06 апреля в 17:24
Ответ дляЛгин
Я наперед дивлюсь.
Квітка Миру• 06 апреля в 17:24
Ответ дляМой_ужин
Це йому 36, буде 37.
Покажи фигуру,все равно на сз светишь фото
Лгин• 06 апреля в 17:24
Ответ дляСтрахованная
я спрощую, людина або подобається або ні, а автор думає що після сексу щось змінеться
Папобус• 06 апреля в 17:24
Ответ дляМой_ужин
Бронь, в органах працює
Ох, уж ці органи з електричок
Мрію про пончик• 06 апреля в 17:24
Ответ дляМой_ужин
Бронь, в органах працює
А что это за органы? Служба розыска людей - это что? Тцк?
Лінива, не каюсь• 06 апреля в 17:24
Ну какие отношения, если ей не нравится, он не ее финансового уровня, она не видит в нем перспективу. Все равно в итоге все скатится до половых отношений в ее квартире. Потом отделаться будет сложнее.
Лгин• 06 апреля в 17:25
Ответ дляМой_ужин
Я наперед дивлюсь.
і то правильно, але якщо є сумніви - ото все матеріальне недотягування буде дуже заважати
Мой_ужин
• 06 апреля в 17:25
Ответ дляПапобус
Ох, уж ці органи з електричок
Я не розумію, чому не можна купити авто і жити подалі від мами.
Але, то звісно його справи.