Кубик Рубика• 06 апреля в 20:08
Ви наносите крем на ніч щодня чи інколи даєте шкірі відпочити?
дамаАмстердама• 06 апреля в 20:09
Жирна шкіра тому кремами не користуюсь, бо там олії або силікони забивають пори
Використовую сироватки
Манкоголік• 06 апреля в 20:11
От чего отдохнуть? После курса активов ’отдых’ на базовом уходе и/иди защите, смотря по активам.
Просто звязда• 06 апреля в 20:12
Ответ дляChris25
Всегда и это нужнее,чем днём.Но когда ленюсь,не наношу
Аналогічно.
ГендиреХтор• 06 апреля в 20:12
Ответ дляРаз одела не бу
Так она с кремом и отдыхает, получая увлажнение
100%
жар-птица Нюра• 06 апреля в 20:13
Щодня.Приходжу додому після роботи,з тональним,або після басейну.І там і там потрібен догляд.
Електрохарчування• 06 апреля в 20:15
Может раз в месяц. И то только лёгкий гель- водичка без масел. Моя очень жирная кожа не выносит никакой крем
Блакитна устриця• 06 апреля в 20:23
Ответ длядамаАмстердама
Використовую сироватки
На жирную кожу надо увлажняющий крем поверх сыворотки наносить
Несу добро людям• 06 апреля в 20:25
Всегда , но мне главное сыворотки, крем то такое, им закрываю
Королева ганделику• 06 апреля в 20:27
Взагалі не користуюсь, наношу лише сонцезахисну емульсію вдень, на ніч- періодично сироватку, шкіра комбінована. Креми моя шкіра не переносить. Мені 46, роблю курсами полінуклеотиди або біоревіталізацію препаратами з гіалуроновою кислотою, це краще, ніж креми. Кремом для зони навколо очей користуюсь, але результат від ін’єкцій кращий.
Встидаюся запитать• 06 апреля в 20:34
Щоранку і щовечора обов´язково користуюсь сироватками і кремами.
Шкіра не втомлюється від крему))
Силиконочка• 06 апреля в 20:34
Мой максимум для лица это пенка для умывания
Никакими масками и никакими кремами для лица не пользуюсь
Встидаюся запитать• 06 апреля в 20:35
Ответ дляПлакулька
На ночь - никогда, вечером только очищение и сыворотки.
Сироватки без крему дарма витрачені гроші і скоріше шкода доя шкіри
дамаАмстердама• 06 апреля в 20:44
Ответ дляБлакитна устриця
Як я так зроблю то привіт комедони, висипи
наношу гіалуронку і все
дамаАмстердама• 06 апреля в 20:46
Ответ дляВстидаюся запитать
Це не так, якщо шкіра реагує на будь який крем забитими порами
Тому вихід лише один, водна основа без силіконів та олій