Атятя_тётя• 06 апреля в 20:27

По ходу - я алкоголік , як же мені зле

Не пила я десь приблизно рік, от в пʼятницю випила так добряче просеко на ДН в подруги. В суботу пішла поїсти з чоловіком в кафе біля дому і там накидалися з сусідами коктейлями. Вчора пішли в гості, там дуже велика компанія де я майже нікого не знала, більшість часу була сама. Теж випила достатньо вина.
Як же мені хреново, жахливі думки, паніка якась, тривога, ригати нема чим, спати не можу, кидає в холодний піт
МУСЯкомарова• 06 апреля в 20:29
Ви не алкоголік, а просто перебрали.

ОливьЕЖечка• 06 апреля в 20:29
Вот проблемы 🙈
А я женатая• 06 апреля в 20:29
похмеліться.
автор Атятя_тётя • 06 апреля в 20:29
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви не алкоголік, а просто перебрали.
Три дні підряд
Мания-Величия• 06 апреля в 20:29
Інтоксикація,на цьому фоні і збудження.Виведеться і все буде добре.
Міняйловна• 06 апреля в 20:29
то с непривычки
Накладні мюслі• 06 апреля в 20:29
Ответ дляА я женатая
похмеліться.
Автора депортують

Все буде• 06 апреля в 20:30
Важко тим, хто зараз на нулі. А ви попийте засоби від інтоксикації і через пару днів забудете про свій стан.
Лапка• 06 апреля в 20:36
Ответ дляАтятя_тётя
Три дні підряд
Ну так что?
Алкоголик - это каждый день минимум месяца три.
И если вам плохо от вина, то вы точно не алкоголик
Новопоштинская• 06 апреля в 20:39
Ответ дляНакладні мюслі
Автора депортують
Звідки?
Снегурочко• 06 апреля в 20:40
Ответ дляВсе буде
Ну ви ж не на нулі але написати треба
Новопоштинская• 06 апреля в 20:40
Ответ дляЛапка
Ну так что?
Так алкоголикам как раз и плохо на утро,если лезет на 2 день алкоголь,то это опохмел
автор Атятя_тётя • 06 апреля в 20:41
Ответ дляСнегурочко
Ну ви ж не на нулі але написати треба
Теж не зрозуміла до чого цей пук був
Новопоштинская• 06 апреля в 20:41
Ответ дляВсе буде
Тем, кто в тылу тоже сложно
Бронетапці• 06 апреля в 21:00
Я вчора ввечері випила 0.3 пива корона, і сьогодні таблетки пила, дитину до батьків відправила на таксі і вмирала пів дня. 3 дні підряд то я би вже в лікарні відкапувалася мабуть
Мания-Величия• 06 апреля в 21:01
Ну,алкоголіки хіба аристократи пʼють брют,вино і коктейлі.Просто так співпало і буває.Відновите організм,дієта і все нормалізується.Звісно,сильне навантаження на органи,передоз.
Всміхайлик• 06 апреля в 22:21
Ответ дляМания-Величия
Алкоголіки все п´ють, залежить від статків. Бути алкоголіком, далеко не завжди пити горілку і валятись обіссяним в канаві. Людина може щодня потроху випивати і ходити на роботу, водити авто, займатись домогосподарством, але при цьому мати залежність. Я не маю на увазі автора.