Мая твая не панимать• 06 апреля в 20:41
"Самая тёмная ночь перед рассветом"
Как думаете - она уже достаточно тёмная? Или еще нет?
Маю декілька думок• 06 апреля в 21:20
Ответ дляНаБалКоніХодять
я тоже думаю что трамп кинет ядерку на иран и правильно сделает
Навіть не знаю як це коментувати. Що в головах у людей що таке пишуть?
Я така бойова• 06 апреля в 21:23
Ответ дляМаю декілька думок
Отчаянье. Люди нищие, уставшие, истощенные. Но много тех, кто скачет на войне - те только тешатся.
Звездолётчица• 06 апреля в 21:44
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чему радоваться?..((
Що дихаєш, я ж не знаю які в тебе ще радості є
Файна пані• 06 апреля в 22:05
Ответ дляНа паровозе
Не думаю, що поанета мала гірші часи. Що ц ілюди творять...
А що такого творили динозаври ? За що з ними так?
Не гоню• 06 апреля в 22:08
Ответ дляНа паровозе
Правда не боляче? Я так боюсь
Кто ж вам скажет. Думаете кто то уже там был
Трейдер кріпти• 06 апреля в 22:15
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У меня тоже такие же ощущения, почему то именно конец мая начало июня, даже во снах снится сложным временем
Щось це мені нагадало-війна закінчиться яблуні зацвітуть
Некомильфо• 06 апреля в 22:29
Ось так пара-трійка старих маразматиків влаштують планеті ’темну’ і замість парцювати на розвиток, розгепають всі останні надбання.
Бабуся мороз• 06 апреля в 22:31
кожного дня нам наочно показуть що може і буде ще темніше, тому можете не надіятися ні на що
А ось і я• 06 апреля в 22:46
Ответ дляНаБалКоніХодять
надеюсь 3 мировая все таки начнется..............сил моих больше нет........
це повідомлення слово в слово я вже бачу в третій темі) і одна тема окремо була з такою ж назвою. Ви прикалуєтесь?