Наполеон Бонапарт• 06 апреля в 21:28
Хто знайшов подушку, після якої перестала боліти шия, що взяли?
Ламборджини• 06 апреля в 21:41
брала ортопедичну в bed4you, обирали там матрац з ліжком і коли лежала в магазині на ліжку була та подушка, відчула що дуже зручна і одразу купила, реально найкраща при моєму шийному остеохондрозі
КохайтесьЧорнобровi• 06 апреля в 21:49
Вам треба самій йти по магазинах і лягати (та й навіть так, не факт що образу оберете саме ту) на кожну подушку, бо те, що комусь «вау!» Вам може не зайти.
Я в юску собі підібрала, на 4 чи 5 раз ) пробувала різні, в різні роки. Ті, що комками нарізані всередині - не зайшли, з силіконовим наповнювачем (брала 2 різні за висотою) не зайшли, пробувала оті «хвилясті» то теж не те. В минулому році спробувала viglen, в магазині довго на неї вкладалась, купила ) вдома було пару днів якось чи незвично, чи незручно.. але досі на ній і сплю )
Чоловік кілька разів на ній пробував спати, сказав «в цілому нічого так, але не моє якось, не дуже» :)
З понеділка на дієті• 06 апреля в 21:49
Ответ дляНетЕщеНаверное
Юск, та которая кусочками в середине
Кому как, для меня это ужас оказался.
А вот магнифлекс моя любовь
Забула що?• 06 апреля в 22:26
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А як вона в плані довговічності ? Вчора ’приміряла’ подібну з серіїї меморі WELLPUR STRYN, потім почитала відгуки, хтось написав, що ’зкомкувалася’ і не купила, хоча по відчуттям було комфортно.
Небалувана Галя• 06 апреля в 22:29
Моїй подушці більше 10 років, ортопедична меморі. Коли почала спати на ній, то проблеми стали виникати значно рідше. Але однією подушкою ви питання не вирішите. Це проблема тонуса мʼязів шиї та спини. Обирайте будь-яку фізичну нагрузку - тренажери, пілатес, функціонал або йогу, байдуже що, але воно має вам вирівнювати тонус спини. Масаж це добре, але фізичні вправи найефективніші
Небалувана Галя• 06 апреля в 22:30
Ответ дляКороль дивана
Только подушка не поможет. Упражнения плюс массаж
💯
Але подушку таки треба підібрати, тому що сон мінімум 6 годин з 24
КохайтесьЧорнобровi• 06 апреля в 22:30
Ответ дляЗабула що?
Ота що з шматочків у мене комками пішла. А viglen суцільна подушка. Там нема чому комкатись. Моїй вже рік, залишилась така, як була.
Додекаэдр• 06 апреля в 22:33
Подушки покупала разные, а помогли реально только упражнения для шеи и спины
Невролог дал мне комплекс
Русланка з гілки• 06 апреля в 23:06
Ответ дляПерша скрипка
Ось така з ефектом памʼяті
Ровная которая, без изгибов?
Потішаюся• 06 апреля в 23:18
Ответ дляНетЕщеНаверное
Юск, та которая кусочками в середине
І в мене теж вона. Яка зі шматочками піни меморі всередині, по акції 900-1000 грн коштує. Я їх дві купила, додому і на дачу. Вийняла частину піни, щоб м´якша була. Вже декілька років служить, комками нічого не збилося.
Перша скрипка• 07 апреля в 08:20
Ответ дляРусланка з гілки
Ровная которая, без изгибов?
Так, саме рівна. Бо ота крива незручна. Я її повернула
Русланка з гілки• 07 апреля в 08:52
Ответ дляПерша скрипка
Спасибо, у меня просто с эпицентра кривая и не привыкла к ней