Кудрі кручу сама• 07 апреля в 08:04
Як можна було обрати таку роботу?
Вчора проїзжала на машині повз бідолашного водія, якого обступив натовп з цих з закритими обличчями і поліція рядом маше мов скоріше проїжджайте нема чого тут розглядати.Їх же хтось виховував і вкладав якісь поняття про цінність людського життя, про емпатію і співчуття, про любов до ближнього.Звідки стільки жорстокості?Не вже не має інших занять? Як можна далі потім з цим жити?
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:11
Ответ дляВикачую яйцями
А далі те, що люднй навмисно стравлюють на грунті того, що, мовляв, чому дехто там, а дехто - ні. Це маніпуляція. Ми не в середньовіччі живемо. Чоловіків, які не обирали бути військовими, не повинно там бути. Якщо країні не вистачає війська, нехай залучають найманців. Якщо немає змоги залучати найманців, нехай залучають дипломатію, інші важелі впливу.
Я думаю потрібно просто залучити вас
Сметчица• 07 апреля в 09:12
Ответ дляЛіплю вареники
Візьміть і закінчіть
В мене немає таких ресурсів як є у керівництва держави. Смішно читати ваші пропозиції. У голови держави є гроші, ресурси, зв´язки і штат дипломатів
Звездолётчица• 07 апреля в 09:12
Ответ дляЛіплю вареники
Я думаю потрібно просто залучити вас
читаю ваши ответы и удивляюсь
кроме как уложить всех в землю больше вариантов вы не видите, а они есть, и не один
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:13
Ответ дляСметчица
То вас смішно читати, в мене не було жодної пропозиції, бо українська влада не в стані закінчити війну, її може закінчити той хто її почав
Сметчица• 07 апреля в 09:13
Ответ дляЛіплю вареники
Вони пишуть що вони поїдуть в Гєрманію
Чому в Германії? Є безліч інших країн.
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:14
Ответ дляЗвездолётчица
читаю ваши ответы и удивляюсь
Які? Домовитись і піти на уступки?
Червона рута• 07 апреля в 09:14
Ответ дляЗаздрість то погано
А ви в курсі, що по той бік фронту ворог? Якщо всі візьмуть шинель і підуть додому, що і хто буде в вашому місті ви здогадуєтесь?
Вона не проти
Звездолётчица• 07 апреля в 09:14
Ответ дляЛіплю вареники
откуда такое убеждение?
рано или поздно закончится подписанием договора
там может лучше раньше?
Звездолётчица• 07 апреля в 09:14
Ответ дляЛіплю вареники
Які? Домовитись і піти на уступки?
да
что вас так смешит?
Зараз все скажу• 07 апреля в 09:14
Ответ дляКумедний ґудзик
Мені також не зрозуміло, що такі писаки хочуть . Поліцію на фронт ? Всю ? Ну ок , вони воюють теж , якщо відправити всіх , цікаво чи вийде автор безпечно просто на роботу ? Далі - всю поліцію вбʼють за пару місяців . Далі ? Зустрічати асвабадітєлєй?
нехай краще комбайнерів викосять і сантехніків
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:15
Ответ дляЗвездолётчица
да
что вас так смешит?
З ким домовитися? Хто хоче домовлятись?
Звездолётчица• 07 апреля в 09:15
Ответ дляЛіплю вареники
З ким домовитися? Хто хоче домовлятись?
это задача тех кто миллиардами карманы набивает
Сметчица• 07 апреля в 09:15
Ответ дляЧервона рута
Уявіть, що усі повтікали і заховались. Ви б в такому випадку поїхали жити за кордон, якби вас випустили росіяни чи залишились би в росії жити? Чи ви вже з закордону нам пишите?
Ні я в Україні. Я поїду за кордон якщо для мого життя буде загроза. Вас це дивує, чи якось обходить? Якщо люди йдуть в сзч і не доходять до фронту який сенс в бусифікації, можете пояснити?
Сметчица• 07 апреля в 09:15
Ответ дляСережкинаЯ
А попереду можлива мобілізація жінок. І якщо вона не дай Боже почнеться, то і виїзд закриють.
Я вже це читаю чотири роки.
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:16
Ответ дляЗвездолётчица
У вас є якась конкретна відповідь? З ким домовлятися?
Червона рута• 07 апреля в 09:16
Ответ дляЖонДуан
А можна найняти контрактну армію, як би зробила будь яка адекватна влади, а не можеш, то нехер лізти, домовляйся будь яким способом
Де найняти і за які кошти?
Звездолётчица• 07 апреля в 09:17
Ответ дляЛіплю вареники
выход всегда есть
вы и сами понимаете с кем
Сметчица• 07 апреля в 09:17
Ответ дляЛіплю вареники
Ні її може закінчити той хто зацікавлений в закінченні. Зараз з обох боків хочуть продовження. Але продовження руками вашого чоловіка
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:18
Ответ дляЗвездолётчица
выход всегда есть
вы и сами понимаете с кем
Ні я не розумію, от в данному випадку я не розумію. Дайте конкретну пропозицію- з ким домовлятися?
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:19
Ответ дляСметчица
Путін ні з ким не збирається домовлятися і не збирався ніколи, про що ви тут пишите?
Сметчица• 07 апреля в 09:19
Ответ дляЧервона рута
Де найняти і за які кошти?
А зараз за які кошти воюють? Може не варто роздавати кеш беки і гроші щомісяця. Це мільярди.
Звездолётчица• 07 апреля в 09:19
Ответ дляЧервона рута
Де найняти і за які кошти?
денег было предостаточно
да осели не по назначению
Звездолётчица• 07 апреля в 09:19
Ответ дляЛіплю вареники
вы его аташе?
Сметчица• 07 апреля в 09:19
Ответ дляЛіплю вареники
З російською владою. Домовляються воюючі сторони
Сметчица• 07 апреля в 09:20
Ответ дляЛіплю вареники
Це ви так вважаєте. Вам це нав´язують щодня.
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:20
Ответ дляСметчица
Вони жодного разу не виявили бажання з нами домовлятися всі попередні домовленості були недотримані.
Червона рута• 07 апреля в 09:20
Ответ дляСметчица
Для вашого життя буде загроза, повірте. Краще вже зараз їдьте, бо коли загроза з´явиться, то вже не встигнете
Ліплю вареники• 07 апреля в 09:21
Ответ дляСметчица
Звідки ви знаєте що мені навʼязують?
Сметчица• 07 апреля в 09:21
Ответ дляЛіплю вареники
Ще раз. Це ви так вважаєте. Це маніпуляція яка нав´язується щоб продовжувати.