Кудрі кручу сама• 07 апреля в 08:04

Як можна було обрати таку роботу?

Вчора проїзжала на машині повз бідолашного водія, якого обступив натовп з цих з закритими обличчями і поліція рядом маше мов скоріше проїжджайте нема чого тут розглядати.Їх же хтось виховував і вкладав якісь поняття про цінність людського життя, про емпатію і співчуття, про любов до ближнього.Звідки стільки жорстокості?Не вже не має інших занять? Як можна далі потім з цим жити?
Кумедний ґудзик• вчера в 22:26
Ответ дляКинДза
Ваш з поліції ?
У меня здравый ум

Кумедний ґудзик• вчера в 22:27
Ответ дляЗаикальница
Поліцію вам шкода, а звичайних роботяг ні? Чим вони гірші? Поліція хочаб якусь підготовку має, а ті чоловʼяги нещасні- це просто на мʼясо. Йдіть ви, якщо вам так треба!
Ну вы хотите государство без полиции ? Вообще ? Вы вообще хоть немного понимаете и видите вокруг ?
Парова машина• вчера в 22:46
Ответ дляДа, я блондинка!
Закон прописує що військові не можуть застосовувати силу проти власного народу. Чітко прописує, як ви пишете. І що?
Він не застосовую, а перевіряє документи, що по закону також мають бути оформлені належним чином. І о диво, найбільш агресивні ті, хто ніхрена не оформлює. А анонсувати проти військових не дуже гарна ідея
Сердючка• сегодня в 00:39
Ответ дляЗвездолётчица
добрый вечер
что вы тут за день решили?
Після корупційного скандалу весь склад Бучанського ТЦК відправили на фронт — заступник начальника ТЦК Євтушенко / В Україні / Судово-юридична газета https://share.google/RBgaeo8adq7hw1ceb
Цікаво як, а дотепер розказували, що в тцкунах - самі інваліди, котрі непридатні.
То коли брехали? Коли розказували, що непридатні, чи коли ’ всіх на передову’? Хоча можу побитись об заклад- брешуть в обидвох
КинДза• сегодня в 00:52
Ответ дляКумедний ґудзик
У меня здравый ум
У вас не здоровий ум .Вже хліборобів забрали ,один 70 р.на все поле , сантехніків,електриків ,менеджерів,водіїв майже всіх забрали .Але головне це поліянти ,які 5-10 на одного кидаються.І кого вони захищати будуть коли всіх до одного заберуть ? Потім впевнена за жінок візьмуться.Там або ти ,або тебе .Але вони навчені зброю тримати в противагу всім іншим.І вони НЕ ЗАХИЩАЮТЬ ,когось покарали з поліції за наїзд на людину ,чи насильство з тцк де людей ЗАБИВАЮТЬ ?
Всі відмазки не приймаю ,це не професія ,яка має робити на захист людей ,і ніколи вони не захищали .
Сердючка• сегодня в 00:52
Ответ дляМлинець Мій
це про тцкашників? у моєї подруги чоловік епілептик, все життя п’є ліки, хоча приступів не було вже давно (дякуючи лікам). Його на вулиці забрали на влк, дали статус ’придатний для служби в тилу’ і відправили служити в тцк. Як альтернативу запропонували поїхати штурмувати посадки. Він спочатку сидів перебирав документи, але потім здорових і сильних тцкашників стали відправляли на фронт, тому він став ходити по вулицям. Чи він цього хоче? Ні, звичайно. Який в нього є вибір?? Пару місяців назад він прийшов додому побитий. Вони забрали чоловіка на вулиці без документів, він попросив заїхати за дитиною в школу, бо ніхто не забере, вони погодились поїхати з ним. А біля школи їх чекали три молодика, бо цей чувак був якимось бійцем ММА чи щось таке. Думаєте, там всі кайфують від цієї роботи?
А хтось ’не мав вибору’ і заганяв людей в газові камери в концтаборах, вбивав мирних людей в Бучі, катує наших полонених..
КинДза• сегодня в 00:53
Ответ дляКумедний ґудзик
Мені також не зрозуміло, що такі писаки хочуть . Поліцію на фронт ? Всю ? Ну ок , вони воюють теж , якщо відправити всіх , цікаво чи вийде автор безпечно просто на роботу ? Далі - всю поліцію вбʼють за пару місяців . Далі ? Зустрічати асвабадітєлєй?
І 11 лайків ,це жінки / коханки саме таких ,впевнена.

Сердючка• сегодня в 00:54
Ответ дляЗаставляличка
Ті, хто сидить у ресторанах, продовжуватимуть там сидіти, збагачуватись, подорожувати, таких не пакують, не хвилюйтеся.
Кинула собі в закладки, точніше і не сказати
ТЦК гроші — Віктор Ягун про те, що можна мобілізувати військових пенсіонерів / NV https://share.google/ClYU1RLbyMRZjd8i6
Звездолётчица• сегодня в 07:23
Ответ дляСердючка
слышала вчера что только начальника уволили
остальные на месте
так что не знаю где правда