тяжкаялюдина• 07 апреля в 08:09

Школа, підкажіть вчитель дає вказівки

Школа, підкажіть вчитель дає вказівки щоб усі діти до 8:10 були у школі, бо потім вони перед школою проводять розминку ранкову. І таке питання, чому цю розминку роблять за рахунок часу дітей? У дітей грубо кажучи має бути вільний час перед перервою ще 20 хвилин, але їх змушують йти на розминку. Що роботи?
Носки на подтяжках• 07 апреля в 08:11
Уроки о 8:30? Сказати окремо вчителю, що не встигаєте через важку дорогу. Дитина буде в школі о 8:25. Іншім можливо ок. Кажіть за свою дитину, без скандалу.

ПриснитсяЖЕ• 07 апреля в 08:10
Напишіть в батьки сос що злобні вчителі турбуються про здоров´я вашої дитини
Зажуженная Жужжа• 07 апреля в 08:16
Скажіть, що не можете бо не хочете водити дитину так рано
Та й усе. Уроки на 8-30, тому нема в вас обов´язку приводити раніше
Миллениалка• 07 апреля в 08:17
Через таких мамаш в школах немає порядку.
Поставте будильник на 20 хв раніше і не будете спізнюватися в школу
автор тяжкаялюдина • 07 апреля в 08:18
Ответ дляМиллениалка
Вы читали что я написала? Ребенок не опаздывает, причем тут опоздание
Миллениалка• 07 апреля в 08:19
Ответ дляНоски на подтяжках
Навіщо вчити дитину брехати та порушувати правила? Дитина виросте, прийде в робочий колектив і буде там брехати і спізнюватись?
автор тяжкаялюдина • 07 апреля в 08:19
Ответ дляМиллениалка
А где написано что ребенок опаздывает?

Миллениалка• 07 апреля в 08:20
Ответ длятяжкаялюдина
При тому, що приїде на 20 хв раніше і буде мати власний вільний час в школі перед руханкою та уроками
автор тяжкаялюдина • 07 апреля в 08:22
Ответ дляМиллениалка
Нет ребенок не будет иметь свободное время, в 8:10 нужно быть в школе, и сразу у них разминка до 8:30.
20 минут у ребенка забирают перемены, сразу после разминки урок начинается.
Вы читать не пробовали?
Прокачую сідниці• 07 апреля в 08:23
А че вы вообще туда ходите, пусть дома сидит рядом с вами
Миллениалка• 07 апреля в 08:23
Ответ длятяжкаялюдина
Вы читать не пробовали?
Перерва це між уроками. А перед першим уроком немає перерви. Привозить дитину на на 7:50 якщо їй так потрібен власний вільний час в школі перед першим уроком.
автор тяжкаялюдина • 07 апреля в 08:24
Ответ дляМиллениалка
Да можно вообще в 7 утра привозить.
Однозначно• 07 апреля в 08:25
Ответ длятяжкаялюдина
Так в чому проблема?
Однозначно• 07 апреля в 08:26
Ответ длятяжкаялюдина
Вы читать не пробовали?
Ну скажіть, що поки вся школа буде на руханці, ваша дитина буде в класі сама.
Однозначно• 07 апреля в 08:29
Автор, школа працює згідно з затвердженим графіком. І в цьому графіку є руханки. Дуже корисна річ. Вам не підходить - є інші школи. А от мені цікаво, чим дитина без руханки займається таким корисним до уроків?
автор тяжкаялюдина • 07 апреля в 08:29
Ответ дляОднозначно
2 года руханок не было, через раз сегодня хочу руханку а завтра нет. Это как?
Однозначно• 07 апреля в 08:30
Ответ длятяжкаялюдина
А тепер є. Ось так.
автор тяжкаялюдина • 07 апреля в 08:31
Ответ дляОднозначно
Свободным временем ребенок занимается, общается с друзьям, потому что это свободное время ребенка, и школа начинает урок в 8:30, до 8:30 по графику свободное время как родителей так и детей.
oboeva• 07 апреля в 08:33
Ответ длятяжкаялюдина
Вы читать не пробовали?
Кому больше лень, вам, или ребенку? Если вам,то просто игнорируйте.

Однозначно• 07 апреля в 08:33
Ответ длятяжкаялюдина
В батьків вільний час і після 8:30. Ну не водіть на руханку. Чи попросіть, щоб вашого лишали в класі.
Хвець-тець• 07 апреля в 08:37
Ответ длятяжкаялюдина
Вы читать не пробовали?
То приводьте на 10, щоб ваше дитя віддохнувше було, бо воно ж не встигло за добу відбочити
Тантрический кекс• 07 апреля в 08:37
Ответ длятяжкаялюдина
Вы читать не пробовали?
А саме цікаве, що от такі яжемать коли потрапляють у Європу - то ходять їхні чада аж бігом на той час,який вказано школою. І жодна не вимагає вільного часу 🤣
Хвець-тець• 07 апреля в 08:38
Коли мамці хочеться керувати школою, своїх проблем немає, то вона їх шукає. Мля, які є задроти, це триндець
автор тяжкаялюдина • 07 апреля в 08:39
Ответ дляХвець-тець
Ну если вы растите рабов системы, то мне вас жаль.
Амелі на мілені• 07 апреля в 08:40
У нас ещё трешовее, 3 кл учеба онлайн, уроки на 8.00, но учителю приспичило проводить кл.час в пн и пт на 7.45, какого хрена, дети сидят сонные какую-то чушь слушают
Перемены только по 10 мин, учитель вечно задерживает и перемен практически нет, вот как сели утром, после 5-го урока встали
Най хоч раз• 07 апреля в 08:41
Возить на 8.10. У нас в школе каждый день кураторська хвилинка, это типа мини классный час, с 8.15 до 8.25, на 8.30 уроки. Годами все так приходят и отлично, вообще не вижу проблемы
Наташа_32• 07 апреля в 08:42
А про безпекові заходи вони не думають!? Скупчення людей назовні взагалі заборонені під час особливого періоду.
Хвець-тець• 07 апреля в 08:42
Ответ длятяжкаялюдина
А ви на роботу не ходите, в інституті не вчились, ви така вільна нерабиня? Податки не платите, як закордон летите, то правилами не керуєтесь, чи тільки на порадниці така борза декретчиця?
Хвець-тець• 07 апреля в 08:43
Ответ дляНаташа_32
А з чого ви взяли, що назовні?
Наташа_32• 07 апреля в 08:44
Ответ дляХвець-тець
А з чого ви взяли, що назовні?
Ну написали, перед школою.