Тримбулька• 07 апреля в 11:21

Стреси і депресія і хвороба забрали всі мої сили(((

Я була таким електровіником по життю, робила декілька справ одночасно, могла бігати цілий день по місту у справах і не відчувати втоми, а потім ще дома вечером мити підлогу і варити їсти.
А зараз я як амеба, як тряпка, нічого не хочу, не можу, немає натхнення, хвороба взагалі вибиває з колії, не можу приймати ніяких рішень, втрачаю пам´ять, відчуваю себе якоюсь дитиною, щоб хтось обійняв, і взяв на ручки і взяв на себе всю відповідальність.
Як знайти силу духа? Натхнення?
Цветочница• 07 апреля в 11:22
Що у вас з фкритином, залізом, вітаміном Д?

Цветочница• 07 апреля в 11:22
І спортом
автор Тримбулька • 07 апреля в 11:23
Ответ дляЦветочница
Феритин геть малий, але перестала його приймати, бо закрепи страшні і дуже від цього погано
автор Тримбулька • 07 апреля в 11:24
Ответ дляЦветочница
І спортом
Яким там спортом, я ледь себе на роботу тягну
Цветочница• 07 апреля в 11:24
Ответ дляТримбулька
Ну так пийте більше, налагодьте харчування яке вам не буде заважати приймати ліки .
Тому у вас сил не має. Але ви нічого для цього не робите,
Цветочница• 07 апреля в 11:25
Ответ дляТримбулька
Так в цьому теж проблема.
Гормони самі не зʼявляться, їм потрібен спорт, рух.
Але то ваше діло,
Тоді нийте
Покорительная• 07 апреля в 11:25
Авторе, просто хочу вас обійняти. Чудово вас розумію. А ще гірше, коли від близьких чуєш, що ти просто ледача дупа і треба просто встати і щось робити. І ніхто не вірить, що проблема дійсно існує. Тримайтеся!

автор Тримбулька • 07 апреля в 11:25
Ответ дляЦветочница
Я вже втомилась щось робити, на дієтичному харчуванні вже роки, води пью літрами, ліків вже перепила скільки
Цветочница• 07 апреля в 11:26
Ответ дляТримбулька
Ну то значить щось робите не так
Цветочница• 07 апреля в 11:27
Ответ дляПокорительная
Знаєте, найпростіше всього нити і щоб тебе жаліли. Але це дорога в нікуди
Звісно тебе можуть пожаліти, але якщо ти хочеш жити повноцінно, а не перетворитися в бабку в 50 років, то потрібно працювати над собою.
А тут проблема, не кожен це хоче робити, бо нити простіше.
автор Тримбулька • 07 апреля в 11:29
Ответ дляПокорительная
Дякую
Люблю ВалЄру• 07 апреля в 11:35
Ответ дляЦветочница
Вы как будто глухому предлагаете прослушать лекцию как обрести слух. Если бы все было так просто. Сила воли тоже не все решает, да и невозможно жить в узде 24/7, животные не выдерживают, ноги себе отгрызают что бы вырваться на свободу... Ну не болей, как говорится!
Домовенок Кузя• 07 апреля в 11:40
Оглянитесь и подумайте ЧТО стало причиной упадка сил, может события какие? Вспоминайте что вдохновляло тогда и давало сил.
Мира всем• 07 апреля в 11:43
Ответ дляЦветочница
Ситий голодному не товариш, або багатий бідному, або здоровий хворому.
Мира всем• 07 апреля в 11:45
Ответ дляДомовенок Кузя
Що з того, що я оглянуся. Є те, що призвело до змін в організмі-цього не повернути.
Домовенок Кузя• 07 апреля в 11:49
Ответ дляМира всем
Так вам там в прошлом и нужно искать силу духа. К истокам вернутся своего благополучия и пробовать привнести его в нынешнюю жизнь. Или вы каких то других советов ждете? Или универсальных решений?
автор Тримбулька • 07 апреля в 11:51
Ответ дляДомовенок Кузя
Стреси і хвороба, і не знаю, що від чого, або хвороба от стресу, або стрес від хвороби, якесь замкнуте коло((
Фиона Шрековна• 07 апреля в 12:00
Ответ дляТримбулька
Так а чим хворієте
So_so• 07 апреля в 12:05
Ответ дляТримбулька
Не хотите изменить подход? Без лекарств, без врачей, без диет, без литров воды - пожить в удовольствие, просто поставить себе за цель в каждый день добавлять что-то интересное.

автор Тримбулька • 07 апреля в 12:14
Ответ дляSo_so
Хочу, но не могу, эти болячки выбивают из колеи, не к чему нет тяги, рвения, как-то вроде всё серо, ничего не интересует ((
So_so• 07 апреля в 12:16
Ответ дляТримбулька
Это зависит только от Вас, как Вы будете относиться к своим проблемам со здоровьем.
автор Тримбулька • 07 апреля в 12:14
Ответ дляSo_so
Не поняла
автор Тримбулька • 07 апреля в 12:24
Ответ дляSo_so
Ну да, я понимаю, ну как-то совсем нет ни каких сил
автор Тримбулька • 07 апреля в 12:25
Ответ дляФиона Шрековна
Так а чим хворієте
Розлади жкт, багато чого просто не можу їсти, постійний дискомфорт
So_so• 07 апреля в 12:25
Ответ дляТримбулька
Само по себе это вряд ли изменится, пробуйте менять подход, а остальное подтянется.
Это при условии, что Вы психически здоровы, иначе для изменения подхода нужна терапия.
автор Тримбулька • 07 апреля в 12:27
Ответ дляSo_so
Ну вроде здорова, но очень тревожная
So_so• 07 апреля в 12:29
Ответ дляТримбулька
Ну вроде здорова, но очень тревожная
Тогда начните с консультации психиатра.
Фиона Шрековна• 07 апреля в 12:37
Ответ дляТримбулька
Ну ви ж напевно перевірили там все: на лактозу, глютен та ін
автор Тримбулька • 07 апреля в 13:12
Ответ дляSo_so
Тогда начните с консультации психиатра.
Уже лечусь второй раз у него
Майор Медуза• 07 апреля в 13:27
Ответ дляТримбулька
Тю, авторе, це вирішується походом до нормального лікаря

Раджу з власного досвіду.
У мене постійний стрес багато років. Причина серйозна - онкологія дитини, потім мами і смерть, потім загибель брата, операції тата, операції чоловіка і протезування.)
Спочатку почалось з жкт. Не могла їсти один продукт, потім інший (наприклад яблука в любому вигляді). Дійшло до того що окрім рису і філе вареного нічого. Інакше як отруєння - пронос, нудота, температура. Ходила по лікарях, сиділа на дієтах, поки не попала до лікаря Хрущ Ольги. Поставила на ноги

Але почалась інша біда. Почались болі як при гострому циститі. Перевірила і пролікувала все, зробили пару операцій, знайшли пару пухлин паралельно, видалили, в болі як були, так і лишились. Півтора року не знаходили причину. Була не те, що депресія, а капець.
Потім черговий лікар таки поставив діагноз, знайшли причину, але це не лікується толком. На знеболюючих рецептурних рік. Ну хоча б не болить. Що таке секс забула, про спорт теж - не можна. Сидіти не можу взагалі. Поїздка в транспорті - біль. Черги - тільки стоячи. Заздрю людям, які можуть просто сидіти. А в мене ще й робота онлайн за компом. Працюю лежачи.
Восени ще й тато потрапив в онко. А я у нього єдина лишилась.
Довелось підніматись. Мій невролог допоміг. Записалась на курси англійської, почала багато ходити щодня (це мені можна), бігати по лікарях, лікарнях.
І стало краще. Почала підбирати вправи. Бо багато чого не можна через діагноз. Підібрала кілька, їх роблю.
Підібрала харчування.
Англійська взагалі моє хоббі тепер. Не думала навіть що так буває.
А то була на знеболюючих і антидепресантах. Вірніше я на них і зараз, але дози менше, почуваюсь краще, ттт.

Так що авторе, дійте як я.
Була в такому ж стані.
Не чекайте, поки і вас клюне смажений півень (у мене це хвороба тата).

Лікарів можу порадити. Гастроентеролога написала вище. Вона супер.