Дуболом• 07 апреля в 13:43
Ви би пішли до магазину з жирним волоссям?
Мені так погано, треба купити лимон та мед, захворіла.
Покращена• 07 апреля в 16:14
Ответ дляНаполеон Бонапарт
До психотерапевта і сміття не виносила з легким мейком та без нормального одягу.
А я просто виїхала з України і зрозуміла що ця дурня тільки у нас є. Відчула себе вільною людиною. У піжамі як мої сусіди азіати не ходила у магазин,звичайно,але у тому у чому вдома була так могла і гуляти піти і без макіяжу,як зовсім жирна голова то кепку вдягла і пішла))) Манікюр за 4 роки жодного разу не робила, одяг не прасую.
Володарка мрій• 07 апреля в 16:39
Раніше - ні, без макіяжу і з брудним волоссям ні в якому разі; зараз - так, легко, не системно, звісно, але і не проблемно, якщо треба або ліньки, і це так круто.
Без Баяна• 07 апреля в 16:44
Ответ дляДоль Чекомбана
Кому сказать ? Соседке бабе Мане ? Ну , скажет . И что ?
Ой все. Вы такая, что вам всеровно.
Без Баяна• 07 апреля в 16:47
Ответ дляПокращена
Я в дома. Велюровий костюм і шльопки🙄🤔 так можна на вулицю?
Педиатор_я• 07 апреля в 17:05
Ответ дляБез Баяна
Схожі тапки минулого літа продавали біля метро Академмістечко в Києві. І в таких же пізніше я бачила дівчат, які йшли по вулиці) А костюм взагалі майже діловий в порівнянні з лосинами через тканину яких можна роздивитись Матильду в деталях)
Лівий Локіть• 07 апреля в 20:31
Ой, автор, я вообще в пижаме и резиновых тапках могу выйти в магазин. Халат махровый сверху и красава -). Но у меня магазин в соседнем доме. И таких как я там вагон и тележка
Обижулька• 08 апреля в 15:17
Ответ дляЧупа-чупс
І? Вільні люди, живуть так,як їм зручно. Моя донька в Польщі, вона там теж в домашньому одязі може піти до магазину, чого ніколи не робить в Україні
Я считаю это просто не гигиенично. В домашних штанах я в постель могу лечь, а после улицы на штанинах какую угодно грязь можно принести. Особенно в дождливую погоду
Чупа-чупс• 08 апреля в 16:09
Ответ дляОбижулька
Який такий бруд на вулиці? Ви в грязюці вивалюєтеся на вулиці?
Обижулька• 08 апреля в 21:17
Ответ дляЧупа-чупс
Ну ви так вважаєте, я інакше, в в мене окремо штані для вулиці і для дому