Колишня муза• 07 апреля в 14:12

Я поховала себе в цьому шлюбі.

Цю біль нічим не можу заглушити. Що кращі роки віддала ублюдку, цьому мамкиному синку.
Мені було 21 рік коли я померла морально. Я ще тоді цього не відчувала.
Я не вибирала себе, мене вчили догоджати іншим. Тепер я страждаю. В мене біль така наче я поховала найріднішу людину. Так і є . Бо я поховала себе
Робот Вертер• 07 апреля в 14:49
Ответ дляКолишня муза
Це все про мене. Звідки цей вірш
покійна баба Ванга того вірша склала після божественного видіння і, обливаючись слізьми, заповідала переказати вам обов´язково, бо ви мучениця і страстотерпиця, яких білий світ не бачив

Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 14:49
Ответ длякотопёс
Автор, уходите, Ваш ребёнок уже взрослый, многие мамы уходят когда ребёнок ещё младенец или от них уходят и жизнь не рушится, вот только им вдвойне тяжело, потому что ребёнок очень маленький, а у Вас уже большой. Берите ответственность за свою жизнь, прошлое уже в прошлом, нынешнее и будущее в Ваших руках. Будете корчить из себя дальше жертву и упустите свою жизнь навсегда, в чём собственно Вы и будете виноваты. Вы творец своей жизни, никто не будет жить Вашу жизнь вместо Вас и никто не будет принимать решения касаемо Вашей жизни вместо Вас, а если Вы готовы передать управление Вашей жизни другим, то не удивляйтесь в будущем негативному результату
Куда вона піде? Працювати потрібно, себе до ладу привести, автор миється раз на місяць і не може пережити, що дитині іноді готувати треба. Щаз вона піде від лоха, який їй спонсує таке життя, ви у своєму розумі
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 14:50
Ответ дляКолишня муза
А ви вважаєте то нормально? Ваш чоловік теж півгодини шукає вхід? Ви допомагаєте йому рукою вставити? Чи він сам?
То у вас там дакі дєбрі заросші, що він не може пробитися?
КоКоКоКоКоКо...• 07 апреля в 14:51
Ответ дляБаба Йога
У вас нет денег на билет? Что у нас еще нет прямого поезда Киев-Берлин?
Раньше так удобно было ездить этим поездом
КоКоКоКоКоКо...• 07 апреля в 14:51
Ответ дляКолишня муза
Я стала страшна, нещасна, товста. Все нещасливе життя на моєму обличчі відбилося
Санта Барбара 301 серия
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 14:51
Ответ дляКолишня муза
Я просто хотіла бути комусь потрібною. Тому що росла в нелюбові і побоях батьків, щей баба моя токсичиоа зверху
То ви спортили всім життя, так само, як ваші батьки?
КоКоКоКоКоКо...• 07 апреля в 14:51
Ответ дляКолишня муза
Мені життя зламали. Цих років вже не повернути
Чем вам помочь?
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 14:52
Ответ дляКолишня муза
Я себе з цим чоловіком відчуваю на 90.
У являю як йому, постійне немите і заросше тіло, яке ні до дитини, ні до нього, ні приготуватим, ні прибрати
Кавунка• 07 апреля в 14:52
Чомусь мені хочеться , чоловіка оцієї ,,німкені,, взяти на ручки і пожаліти

автор Колишня муза • 07 апреля в 14:53
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так, служниця здохла. Я 18 років слугувала, побут на мені, тормозки склади. Уборка на мені. Дитина на мені. Він пан , бо в нього робота аж 35 тисяч приносив. Хоча я так само до війни. Домашня робота не рахувалися. А зараз він її відчув цю домашню роботу
автор Колишня муза • 07 апреля в 14:54
Ответ дляКавунка
В нас тільки чоловіків сотні років і жаліють. А те що жінка вигоріла в цьому шлюбі, то нікого не швилює
автор Колишня муза • 07 апреля в 14:55
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Чем вам помочь?
Я не знаю чим. Мені просто болить. Вся душа болить від несправедливості
Пожмаковна• 07 апреля в 14:56
Ответ дляБаба Йога
Блін, треба вимагати запустити, терміново!
автор Колишня муза • 07 апреля в 14:56
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні, то він несправний просто. Їбе як худобу. Бо він і є худоба
Кавунка• 07 апреля в 14:57
Так с, тема затихає, клепайте слідуючу
Пожмаковна• 07 апреля в 14:58
Ответ дляfrom Ukraine
Сколько вам лет?
’під 49’
КоКоКоКоКоКо...• 07 апреля в 15:00
Ответ дляКолишня муза
У вас много свободного времени
ротцвеники• 07 апреля в 15:03
Ответ дляКолишня муза
Не можу жити. Не можу забути ці образи. Не можу простити що мені життя зламали
Вы его сами себе продолжаете ломать, потому что продолжаете жить с этим мужем. Поэтому в этом уже никто не виноват. Только Вы.
ротцвеники• 07 апреля в 15:04
Ответ дляКолишня муза
В мене тоді виходу не було. Я забита дівчина з села була, з супернизькою самооцінкою. Яку вбила в мені бабця моя. Завжди було: хто тебе заміж візьме?, ти така, ти м´яка. І в цьому дусі. Я вийшла не по любові, а тому що на той момент я стала комусь потрібна
Вам нужно было сначала стать нужной самой себе, а потом уже замуж. Бабця Ваша Вам вбила в голову какую-то дикость.

ротцвеники• 07 апреля в 15:09
Ответ дляДівчина Гілмор
Зараз що заважає керувати своїм життям?
Бабця, которая вбила в голову что автор никому не нужна. На самом деле это очень страшно. Когда ты с детства и до глубокой старости становишься настолько зависимой от мнения окружающих, что хоронишь в итоге себя заживо. И всю жизнь не ощущаешь что у тебя есть ты. И бегаешь и ищешь к кому приткнуться, как собачка бездомная, кто тебя полюбит, как тебе кажется. Эти ’бабци’- это страшные люди.
Вот не встретила я ещё ни одной женщины, которой в детстве рассказывали какая она умница и молодец и красавица, и чтобы она себя в итоге так в задницу на всю жизнь засунула. Но каждая вторая, которой ’бабци’ в детстве рассказывали какие они ничтожества и никому не будут нужны - хоронят себя заживо с молоду. Они понятия не имеют что такое самооценка в принципе.
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 15:10
Ответ дляКолишня муза
А як можна чпікати грязне, немите тіло, з заросшою ваджайною, яка як брєвно?
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 15:10
Ответ дляКолишня муза
сокльк оелт вам сейчас?
Свідок Перемоги• 07 апреля в 15:11
А чем именно вы занимаетесь целыми днями??
Что у вас нет времени сходить в бассейн имея одного взрослого здорового ребёнка))))
автор Колишня муза • 07 апреля в 15:14
Ответ дляСвідок Перемоги
Бо дорого тут. І басейни погані. Щей їхати далеко
автор Колишня муза • 07 апреля в 15:15
Ответ дляротцвеники
Так і є. 21 рік сильно мені рано було заміж
Свідок Перемоги• 07 апреля в 15:15
Ответ дляКолишня муза
Какой район?
ротцвеники• 07 апреля в 15:16
Автор, теперь по поводу ублюдка. Вам этот ублюдок дан для того, чтобы после того, что Вы с ним пережили - Вы наконец ощутили свою ценность в этой жизни. Но Вы упорно этого не понимаете, не ощущаете и продолжаете жить с ним. Как только Вы ощутите свою ценность - Вы его бросите и начнёте жить свою жизнь. Но Вы почему то поставили на себе крест и все. Почему так я не знаю. Таких историй очень много, когда девочки выходят замуж и через пару лет понимают что они достойны большего, уходят от мужей, находят нормальных людей и продолжают обычную жизнь, как миллионы женщин.
Почему Вы решили отдать свою жизнь ублюдку и поставить на себе крест и продолжать так жить и дальше я не знаю.
ротцвеники• 07 апреля в 15:17
Ответ дляКолишня муза
Буквально вот я уже ответила Вам.
ротцвеники• 07 апреля в 15:19
Ответ дляКолишня муза
Если Вы от него уйдете, Вы умрёте под мостом от тоски по нему или что произойдет?
автор Колишня муза • 07 апреля в 15:19
Ответ дляротцвеники
Так і є. Ви все правильно пишете. Ненавиджу її, вона зломала мені життя. Вона в голову вбивала, що я егоїстка, треба жити ради сім´ї. Сама прожила з ненависним чоловіком, ніколи його не любила, типу правильна заради сім´ї.
Пам´ятаю момент: дід помер, вона на кладовищі цирк устроїла з голосінням : на кого ж ти мене покинув?
Дома моя тітка їй каже: для чого цей концерт, ти ж його все життя ненавиділа. В вона відповіла: так в що люди скажуть, що я не плакала?