Бабка-ежика• 07 апреля в 18:24
Подруга психолог
Подруга - психолог, завжди дивиться, наче звисока, не можу зрозуміти що, але щось в ній бісить.. І начебто намагаюсь не реагувати на це почуття, але воно бісить)
Леди Репях• 07 апреля в 18:25
Я бы поговорила с ней откровенно и попросила не смотреть на меня, как на пациента, а расслабиться и получать удовольствие от общения.🙂
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:29
Ответ дляЛеди Репях
Ой не знаю, чи є в цьому сенс... наврядчи щось зміниться)
Чучело-Мяучело• 07 апреля в 18:33
Ответ дляБабка-ежика
А сменить подругу не суждено?
Да, я блондинка!• 07 апреля в 18:33
Ответ дляБабка-ежика
Я знаю про що ви, в мене одна сіла на ЗСЖ, схудла, пішла в зал і на всіх дивилась як на мале пиво.
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:43
Ответ дляДа, я блондинка!
Отож)))
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:48
Ответ дляЖинси на дитину
І що, успішно працює? Багато клієнтів?
Не дуже в курсі)
Жинси на дитину• 07 апреля в 18:49
Ответ дляБабка-ежика
Не дуже в курсі)
отожбо. то у неї просто кар´єра психолога не складається.
ви розпитайте, чого вона така зла.
Вірю, я повірив• 07 апреля в 18:49
може вам здається...вона вам свої послуги пропонує?учить вас як вести в певній ситуациї?
Вірю, я повірив• 07 апреля в 18:49
Ответ дляБабка-ежика
Не дуже в курсі)
може ви не подруги а знайомі)
Щебетушка• 07 апреля в 18:50
она не профи.
моя подруга психолог, но никогда подобного не замечала за ней. как и попыток анализировать чужую жизнь, если это не ее клиент.
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:51
Ответ дляВірю, я повірив
Ні, але буває щось як скаже таке наче звисока))
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:51
Ответ дляЩебетушка
она не профи.
Оце супер)
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:52
Ответ дляВірю, я повірив
може ви не подруги а знайомі)
Подруги, я просто не лізу туди, але вона часто економить, отже заробляє небагато
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:56
Ответ дляmaggymys
Як саме це проявляється ’звисока’?
Ну як дивиться людина, яка вважає себе розумнішою чи якось наскрізь наче намагається, намагається показати, що тут у неї є еспертність, і там є. На якісь мої фрази відповідь, як начебто вона пояснює це дитині, а вона найрозумніший дорослий, якось так) якась надмінність відчувається
Може ще третю?• 07 апреля в 18:57
Ответ дляБабка-ежика
Чаще это в вашей голове, не нравится общение - не общайтесь,
Може ще третю?• 07 апреля в 18:59
Ответ дляБабка-ежика
Автор, вас бесплатно консультируют, пользуйтесь моментом,
Бабка-ежика
• 07 апреля в 18:59
Ответ дляМоже ще третю?
Ні, мене ніхто не консультує)))
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 19:13
Ответ дляБабка-ежика
у меня одна такая была, взяла моду: расскзывает какую то свою парашу и постоянно вставляет ’ шоб ты понимала’, ну охренеть думаю.
я ее два раза отзеркалила, попустилась.
овцаблять.
вы эту курицу тоже позеркальте, может дойдет, таких надо учить уму- разуму.
я ее два раза отзеркалила, попустилась.
овцаблять.
Вірю, я повірив• 07 апреля в 19:13
Ответ дляБабка-ежика
так може вона сама по собі завжди була така
Мама Чели• 07 апреля в 20:34
Я по названию темы догадалась, о чем речь. Мне такие люди тоже встречались
ЖивунаБагамах• 07 апреля в 21:43
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я ее два раза отзеркалила, попустилась.
овцаблять.
я ее два раза отзеркалила, попустилась.
овцаблять.
Ой, это у меня сестра и ее дочь постоянно в разговоре эти фразы:
’ты поняла?’, ’шоб ты понимала’
Я понимаю, что это как слово-паразит, но подбешивает иногда, а иногда смешно
’ты поняла?’, ’шоб ты понимала’