всемВсёИмного• 08 апреля в 12:36
Порадьте район у Києві, де можна нормально жити без машини
і не відчувати себе відірваним від міста. Крім центру. Дякую
Стриптизерка• 08 апреля в 13:10
Ответ дляВеликий сатирик
Якщо глобально, то закривають взагалі увесь наземний електротранспорт. Тоді скрізь де нема метро - поганенько... На тролейбусах також купа маршрутів же є.
Там особенно плохо из-за того, что есть какие места в проезде через городскую электричку
Ленне-Рейма• 08 апреля в 13:16
Я живу недалеко от ж/д вокзала всю жизнь. Очень удобный район, метро есть, но я им очень редко пользуюсь, т.к. много назкемного транспорта в разные стороны. Рядом много магазинов, школы, до центра можно пешком дойти.
Великий сатирик• 08 апреля в 14:47
Ответ дляСтриптизерка
Як на мене міська електрича крута. Не знаю хто може бути нею незадоволений.
Стрибну в гречку• 08 апреля в 15:34
Ответ дляВеликий сатирик
Але метро є лише на ПОХ та те що червона гілка. Доїхати з ДВРЗ чи глибини Троєщини до Хрещатика то вкрай довго. Та навіть ПОХ там навіть метро доволі довгенько їде - великі відстані між станціями, переїзд через ДНіпро.
С конца Троещины до Майдана 40 минут на общественном транспорте