Голубка миру• 08 апреля в 14:03

Работает в ДСНС

Вы встречались с мужчиной, который по профессии - пожарник?
Они ж там, на уровне с учителями наверное зарабатывают?!
Плюс, это же наверное, переживания будут за него, ведь проффесия не из легких
Ну шо не так?• 08 апреля в 14:04
тю....если у вас зп на 1 месте - уточните. А потом слейте нищеброда, если не проходит по отбору.

автор Голубка миру • 08 апреля в 14:09
Ответ дляНу шо не так?
ЗП тоже играет роль. Если затянеться общение и детей рожать
13чудоСВЕТА• 08 апреля в 14:06
Ответ дляГолубка миру
Якийсь дитячий садок обирати чоловіка за прфесією
На паровозе• 08 апреля в 14:07
Ответ для13чудоСВЕТА
Её зарплата интересует, а не профессия. Получал бы потенциальный жених сто тысяч (условно), то профессия не имела бы значения.
Кудрі кручу сама• 08 апреля в 14:09
Автор, запам´ятайте назавжди, пожарнік це той, хто згорів, а ваш пожежний
13чудоСВЕТА• 08 апреля в 14:10
Ответ дляНа паровозе
Ну тоді їй до депутатів, олігархів....
Кудрі кручу сама• 08 апреля в 14:10
Ответ дляГолубка миру
При такій проФФЕсії, автора не турбує зп

Не обижаюсь• 08 апреля в 14:14
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну тоді їй до депутатів, олігархів....
На нее никто из той среды не клюет. Автор не дотягивает до их уровня
На паровозе• 08 апреля в 14:12
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну тоді їй до депутатів, олігархів....
А она им нужна?
13чудоСВЕТА• 08 апреля в 14:13
Ответ дляГолубка миру
Якщо у вас вже є на прикметі конкретний чоловік, то всі ДСНСники подають щорічну декларацію, там ви можете побачити річний дохід, наявність рухомого і нерухомого майна. Але так, професія ризикована, особливо в умовах війни
Мамина квіточка• 08 апреля в 14:45
Следуя вашей логике от врачей так же лучше не рожать. Вопросы у вас лишены морали.
Да переживать придется. Из знакомых пожарников один работает, в том числе на прифронтовой территории, второй погиб в самом Харькове на службе.
Янгол в камуфляжі• 08 апреля в 14:51
Ответ дляКудрі кручу сама
И общение затянеТЬся тоже)
Янгол в камуфляжі• 08 апреля в 14:54
Ответ дляНе обижаюсь
Она и до пожарных не дотягивает...по интеллекту)
Янгол в камуфляжі• 08 апреля в 14:55
А вообще тема тролльная, 100%
тогдалия• 08 апреля в 14:59
Не, все пожарные и учителя одинокие
З бісиками• 09 апреля в 11:09
Пожежник, він же ДСНСник, він же рятувальник - посада атестована (т.т. людина в погонах) і зарплата у них рази в 3 краща за вчителів. Щонаймеше. Крім того вчителі наймані працівники, а рятувальник - атестований. Простими словами, вчитель сплачує з нарахованої зарплати 23% податків, рятувальник лише 5%. І це також суттєво впливає на прибуток. Окрум того рятувальник, які залучаються до ліквідації наслідків кацапських атак, або перебувають у місцях АБД чи МБД мають надбавку, що також впливає на дохід. Крім того багато з них мають АТО, а отже, як приклад, сплачують за комунадьні послуги лише 25% та мають інші пільги.

Отже, якщо вас цікавили матеріальна складова, то вона така.