Пульт от линолеума• 08 апреля в 14:59
Хочу їхати в Німеччину. Не можу прийняти рішення
Я боюся. Дуже страшно їхати повторно. Лагер не прийме , як знайти квартиру, якщо треба знову робити документи в міграційній.?
Знову з дитиною. Знову в невідомість
волосатое стекло• 08 апреля в 15:18
Ответ дляПульт от линолеума
Пишуть в групах що мені треба їхати в те місто де була і там оформлятися. Але я не розумію, мені на вокзалі жити весь час чи як?
Может к немцу холостому подселят, должно же вам уже повезти
Мадам Подлинник• 08 апреля в 15:20
Ответ дляПульт от линолеума
Знайдіть зараз через інтернет якогось діда в Німеччині, він за додаткову плату прихистить Вас.
Будете там весь час ублажати цього старпера, замість того щоб тут кожного дня, кожної години клепати свої тролячі теми. І не будете потім самотні. І думки про самогубство кудись подінуться.
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:20
Ответ дляосень харашо
автор, а чому ви повернулися в Україну?
Бо дурна була. Я роботу там просрала, і житло через повернення
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:20
Ответ дляБасноплетка
В Киеве грязно и цветов мало. Еще там клубника дешевле. Ну по крайней мере именно так ноет автор в своих безконечных темах.
Так, клубніка, я за нею скучила. Тут не така і дорога
ЯНаПэПэ• 08 апреля в 15:21
Ответ дляПульт от линолеума
Яку роботу? Не було тем про роботу
Щас ухожу• 08 апреля в 15:21
Ответ дляволосатое стекло
Сейчас расскажу) В 22 году еще знакомую подселили к немцу, правда он был женат, но с женой не жил давно и ребенку 4 года. Ну что? Все пучком, залетела от него года через полтора, воспитывают теперь ребенка.
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:21
Ответ дляЯНаПэПэ
Я з останнього, що пам´ятаю, що меблі ніхто не хотів їй безкоштовно перевезти.
Не безкоштовно, але я дика, не вмію з людьми домовлятися. Я не могла все організувати
Снідаю авокадо• 08 апреля в 15:21
Ответ дляПульт от линолеума
Так пишуть скрізь що лагерь повторних не приймає
табір
волосатое стекло• 08 апреля в 15:21
Ответ дляНа границе
Уедьте уже, наконец! Желательно туда, где нет доступа к советчице, пожалуйста
Та щас!
А где она будет Германию обсирать и ныть как хочет в Киев?
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:22
Ответ дляБорисфенка
Не прийме, у неї є параграф
Можна я до вас приїду? Мені треба допомога , сама я не справлюся, мені треба щоб мене хтось поводив
ЯНаПэПэ• 08 апреля в 15:22
Ответ дляПульт от линолеума
Точно?
А в чому була проблема найняти фірму?
’організувати’ ви хотіли саме безкоштовно
А в чому була проблема найняти фірму?
Щас ухожу• 08 апреля в 15:22
Ответ дляЯНаПэПэ
Яку роботу? Не було тем про роботу
Она говорила одно время, что учила язык, потом-мыла посуду якобы, последняя версия- что-то наклевывалось в будущем. Ничего она там не делала.
Бжоли-бандерівці• 08 апреля в 15:23
Примет вас лагерь. квартиру вы потом можете хоть полгода искать.
волосатое стекло• 08 апреля в 15:24
Ответ дляПульт от линолеума
А когда вы там успевали работать, если бесконечно строчили темы на этом форуме, какое гомно Германия и как вы в Киев хотите?
Біле пальто• 08 апреля в 15:24
Ответ дляМадам Подлинник
ахахааааааааааааааааааааааааааа
Борисфенка• 08 апреля в 15:24
Ответ дляПульт от линолеума
Я не розумію як це зробити. Перебування в Україні більше 6 місяців. Треба вже по новому все робити . Якщо лагер не приймає повторних а на квартиру не беруть без пластику, то що робити? Замкнутий круг
Я вам розповім, як це робиться, якщо ви пообіцяєте заткнутися, не створювати десятки дебільних тем і дійсно зробите те, що вам радять.
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:25
Ответ дляЩас ухожу
Значить нормальна оборотиста дівка. Я не така. По перше мені 36 і я стара вже. По друге в мене пролапс і геморой, який мені секс.
Третє, з моїм мінором і плачами, мене можуть на вулицю вигнати
волосатое стекло• 08 апреля в 15:26
Ответ дляЩас ухожу
Ещё помощником повара была же
ПолБатона• 08 апреля в 15:26
Ответ дляМадам Подлинник
Шукайте якогось діда, він прийме Вас за додаткову оплату.
Надеюсь дед будет платить
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:26
Ответ дляволосатое стекло
Та щас!
За Києвом я ніколи в житті не скучала і не плакала. Все життя він грязний та убитий. Жила ткґут тільки через те що в інших містах безробіття
Мадам Подлинник• 08 апреля в 15:27
Ответ дляПульт от линолеума
Твоя песня хороша, начинай сначала.
На циголках• 08 апреля в 15:27
Ответ дляЗнаю бакси
Зачем тогда ехать, если страшно, странная конечно женщина.
Вона тут вже не може
ЯНаПэПэ• 08 апреля в 15:27
Ответ дляПульт от линолеума
Ви ж не працювали в Києві і зараз не працюєте, і за кордоном не працювали.....
Звідки такі висновки?
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:27
Ответ дляволосатое стекло
Германия гарна країна. Я в жахливих умовах жила у мошенніків
На циголках• 08 апреля в 15:28
Ответ дляПульт от линолеума
готелі все ще існують.
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:28
Ответ дляЯНаПэПэ
Звідки такі висновки?
В Києві до війни працювала все життя.
На циголках• 08 апреля в 15:29
Ответ дляосень харашо
автор, а чому ви повернулися в Україну?
чоловік вмовив. До цього чоловік і свекруха примусили авторку народити дитину.
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:29
Ответ дляНа циголках
готелі все ще існують.
Я не потягу по 150 євро доба
Пульт от линолеума
• 08 апреля в 15:29
Ответ дляНа циголках
Так і було.
Мадам Подлинник• 08 апреля в 15:30
Ответ дляПульт от линолеума
Ну старому діду будете його дрюк ротиком опрацьовувати, і ваша п*ся там не знадобиться.