Оскорбляю всячески• вчера в 16:55

Ви б виїхали, якби відкрили кордон? Для чого ви створюєте ці теми, ви ж би не

виїхали нікуди. Кого ви обманюєте? Чи це спеціальні теми для срачу?
Той хто хотів виїхати - виїхав. Той хто каже що хоче і не виїздить- не хоче і ніколи звідси не поїде. Кого ви заспокоюєте? Для чого?
P.S питання до тих хто заломує руки в темах і пише що мужей не випускають.
Якщо вас 10-20 к зупиняє до вашої завітної мрії)))) то смішно читати про ваш виїзд і життя мрії.
ПАЦАНКА О• сегодня в 08:51
Ответ дляТирамісу на терасі
Ще раз. Між ’сім´єю’ і ’сама з дітьми’ ви зовсім різниці не бачите? У вас дітей немає? Тоді про що ми тут говоримо
Мова не про мене, я в Україні. І зарплатня в мене вдвічі менша, ніж допомога на одну людину там. Мова про те, що якщо хтось там тяжко захворіє, то його лікують і роблять операції без грошей.
І багато хто там так і живе на пособіях, мову вчать роками, не здали екзамени, повторний курс проходять, або щоб далі отримувати допомогу, по 4 години вдень якась соціальна робота за символічну плату. У співробітниці ніхто з сім´ї ще не працює. В іншої знайомої сім´ї один працює з кількох людей. І вистачає на життя.

Ищу-брожу• сегодня в 12:34
Ответ дляМаруська Му
Это по-вашему, я этого не писала.) Но беженцем никто не мечтает стать в любом случае.
Значит надо будет менять статус. Все возможно