Свекруня• 08 апреля в 19:12

Уехавшие, а у вас в глубине души

Где-то очень глубоко - нет тоски? Стыда? От мысли, что вы сбежали?

Оговорюсь сразу - я тоже выехала. И меня иногда накрывает.
СолодкаБулочка• 08 апреля в 19:35
Ответ дляКава з адреналіном
Вы тоже являетесь «нашими». Так что тоже нечто 😀
Я работаю с июля 22 года. Не имела выплат и батрачила как Папа Карло. Вам не нравится.ок. Наши- абсолютные халявщики, я оформляла доки на кучи родни из Черновцов и Франка которые даже прилетов не видели.

автор Свекруня • 08 апреля в 19:35
Ответ дляLove_Love_Love_
А для чого мені вставати на захист США?
А, тобто ні. Тобто втечете?
Love_Love_Love_• 08 апреля в 19:35
Ответ дляСвекруня
Питання було не про інших, а про вас особисто. Почніть з себе. Що ви особисто про себе і свої вчинки/вибори думаєте?
Я не побачила вашого звіту про ваші вчинки і вибори?
Тану на сонці• 08 апреля в 19:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Навіщо так наполегливо використовувати завуальовану нецензурну лексику? Адже хтось може поскаржитися і ви не зможете добу, а то й більше спілкуватись на форумі.
Love_Love_Love_• 08 апреля в 19:36
Ответ дляТану на сонці
Можете поскаржитись, маєте право
МаксХмара• 08 апреля в 19:38
Ответ дляСолодкаБулочка
Сейчас добью всех) в 22 году довелось работать в соцслужбе, скажем так. Таких говняных, хитросделанных и халявщиков как украинцы еще поискать надо. При этом, я рашиков ненавижу всеми фибрами своего тела, я сама с зоны активных боевых действий. Но наши...это нечто.
Дополню, так чмырить и унижать своих же перед чужими и на весь мир не один народ не может...
Love_Love_Love_• 08 апреля в 19:38
Ответ дляСвекруня
А, тобто ні. Тобто втечете?
Ви називаєте втечею законне право людини жити в комфорті і безпеці?
Тану на сонці• 08 апреля в 19:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Можете поскаржитись, маєте право
Навіщо? Адже вам там нудно і самотньо, а тут все рідне, тепле, домашнє. Ви можете зарядитися щастям.
автор Свекруня • 08 апреля в 19:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажіть, ви так і плануєте тікати по усьому світу? Україну лишили, США кинете, якщо щось станеться. А якщо не буде куди тікати?

Завжди було цікаво що в голові в таких людей.

Говорю-балакаю• 08 апреля в 19:40
Скучаю по родным. По самой стране не скучаю,тем более по людям.
мадам Везувий• 08 апреля в 19:40
Цікаво , влада країни не забезпечила мені конституційне право на безпеку , а соромно має бути мені
Я_канеша_извиняюсь• 08 апреля в 19:41
Сорому немає,я нікого не вбила,не зрадила щоб мені було соромно,а за домом сумую звичайно
Самоучка• 08 апреля в 19:42
Жалею ,что не уехала ,жалею ,что такая нерешительная.
Сливки уже сняли, те кто выехал в первые 2 года. Думаю , сейчас уже поздно ехать
мадам Везувий• 08 апреля в 19:43
Ответ дляСамоучка
Вершків вистачить і вам - їдьте , якщо думаєте що це суцільні вершки
Барбітта• 08 апреля в 19:43
Ответ дляСамоучка
Если у вас угроза жизни то ехать можно и сейчас
Love_Love_Love_• 08 апреля в 19:43
Ответ дляТану на сонці
І вас заодно зарядити, вам ж дуже радісно і тепло стає коли ви себе переконуєте що мені погано)))
Love_Love_Love_• 08 апреля в 19:44
Ответ дляСвекруня

Ви за свою голову переживайте)))
автор Свекруня • 08 апреля в 19:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой, і можете, будь ласка, відповісти прямо - без «питанням на питання»?

Бо дуже схоже, що ви боїтесь це робити
Love_Love_Love_• 08 апреля в 19:45
Ответ дляСвекруня

Бо дуже схоже, що ви боїтесь це робити
Мені абсолютно плювати що вам там схоже, я вам нічого не винна.

автор Свекруня • 08 апреля в 19:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто навіть не дивлячись на те, що ви втечете з США у випадку теоретичних проблем в країні - ви все ж таки чипляєтесь зубами за смугастий прапор? 😁 А що ви про Трампа думаєте?
Василина Семеніч• 08 апреля в 19:46
Ответ дляСамоучка
На жаль, тепер уже ймовірно занадто пізно для того, щоб отримати ту саму яскраву ситуацію як це було раніше. Проте, це не означає, що ваші сподівання ніколи не реалізуються в майбутньому, оскільки завжди можливо знайти нові можливості та перспективи в іншій країні або місці.
Love_Love_Love_• 08 апреля в 19:49
Ответ дляСвекруня
ви можете сама з собою про мене поговорити, мені абсолютно плювати на ваші фантазії. Я плачу податки в двох країнах на відміну від вас, а не сиджу на дупі і шиї чужих платників податків.
Малявка ще та• 08 апреля в 19:50
Ответ дляСвекруня

Бо дуже схоже, що ви боїтесь це робити
Автор, а вы станете на защиту страны, в которой вы сейчас живете, если что? Ядерка для этого не обязательная опция. Война где угодно может начаться без ядерки.
мадам Везувий• 08 апреля в 19:51
Ответ дляМалявка ще та
Автор виїхала - видно від гострого бажання захищати країну
автор Свекруня • 08 апреля в 19:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто ви все ж таки жорстко очкуєте 😁 і так різко запхали свій язик глибоко собі в дупу, бо усвідомлюєте, що можуть бути наслідки. Це вам не Україну тут обговорювати. Ну-ну 😁

P.S. В Штатах активно перевіряють активність в інтернеті, коли людина змінює свій статус. Це обовʼязкова процедура. Останнім часом застосовується AI. Тому вона так боїться казати прямо.
Малявка ще та• 08 апреля в 19:51
Ответ длямадам Везувий
Она сама такой вопрос задаёт другим. Интересно почитать ее ответ
НашлаПерепискуМужа• 08 апреля в 19:51
Я в Украине и не понимаю с чего людям должно быть стыдно. Тосковать по дому и прежней жизни могут конечно.
Тану на сонці• 08 апреля в 19:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви про мене чомусь поганої думки.
Як мінімум, ви нагодовані і у вас є чимало вільного часу, що саме собою добре.
Love_Love_Love_• 08 апреля в 20:00
Ответ дляСвекруня

Ахаха
З вашими « знаннями « ви встаните на захист будь якої країни, приклад з Батьківщиною це показав
Ой, чи не показав? Бо у вас очко жим жим і все на що ви здатні це срачі на сайтах рідної країни
Хочу наколоти губи• 08 апреля в 20:00
Ні,не було і не буде. У мене одне життя, запасних немає.