Свекруня• 08 апреля в 19:12
Уехавшие, а у вас в глубине души
Где-то очень глубоко - нет тоски? Стыда? От мысли, что вы сбежали?
Оговорюсь сразу - я тоже выехала. И меня иногда накрывает.
Тану на сонці• 08 апреля в 20:01
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я в Украине и не понимаю с чего людям должно быть стыдно. Тосковать по дому и прежней жизни могут конечно.
На початку війни одна дівчина дуже голосно репетувала
’хто виїхав, той не чоловік!’
’Всі справжні чоловіки вже в армії’
Хоча, її особистий гардемарін вважав за краще воювати в неї під боком.
’хто виїхав, той не чоловік!’
’Всі справжні чоловіки вже в армії’
Love_Love_Love_• 08 апреля в 20:01
Ответ дляТану на сонці
Ви про мене чомусь поганої думки.
Як мінімум, ви нагодовані і у вас є чимало вільного часу, що саме собою добре.
Я про вас не маю думки, бо я про вас не думаю, не льстіть собі
Свекруня
• 08 апреля в 20:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахаха
З вашими « знаннями « ви встаните на захист будь якої країни, приклад з Батьківщиною це показав
Ой, чи не показав? Бо у вас очко жим жим і все на що ви здатні це срачі на сайтах рідної країни
Вам пасує язик в дупі, коли мова йде про США або Трампа.
Ідеальна позиція для Вас. Не треба його звідки діставати щоб вільно висловлювати інші думки. Хай лишається там, де він є 😁
Значит надо• 08 апреля в 20:02
Ні, може було щось таке трохи на початку на фоні отого загальнонаціонального піднесення. Але зараз немає нічого навіть близько схожого. А ще як почитаєш що пишуть виїхавши, так думаєш ’беріть там один одного, головне без мене’
Ms. Dolly• 08 апреля в 20:04
Нет. Стыда?
а за что мне должно быть стыдно? Дела мне нет, у меня уже другая жизнь
Значит надо• 08 апреля в 20:05
Автор, а вам не муляє всередині що інші воюють, а ви в цей час срачі в інтернетах розводите? Не з росіянами причому
Маруська Му• 08 апреля в 20:05
Ответ дляСвекруня
Скажіть, ви так і плануєте тікати по усьому світу? Україну лишили, США кинете, якщо щось станеться. А якщо не буде куди тікати?
Завжди було цікаво що в голові в таких людей.
А Вы где? Если там война, то останетесь?
Love_Love_Love_• 08 апреля в 20:06
Ответ дляСвекруня
Слухайте, ну це був ваш вибір сидіти рівно на дурі і отримувати виплати, треба було їхати в США і не сходити з розуму зараз від заздрості.
Ви якось оприділіться, бо ви зваливши з рідної країни пишете мені якусь єресть про те що я повинна захищати чужу країну, в США прекрасна контрактна армія і мене в неї аж ніяк не візьмуть, а от вас в українську візьмуть, тому не позортесь, йдіть вступайте до лав.
Маруська Му• 08 апреля в 20:06
Ответ дляСамоучка
Жалею ,что не уехала ,жалею ,что такая нерешительная.
Сливки уже сняли, те кто выехал в первые 2 года. Думаю , сейчас уже поздно ехать
Какие сливки? Выезжайте
Свекруня
• 08 апреля в 20:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Вас важко почути з язиком в дупі - не розібрати слів 😁
З такими як ви, доречі, так і треба.
Марафетчица• 08 апреля в 20:11
И меня иногда накрывает
Это вина выжившего - разновидность ПТСР
Вы в жизни часто себя вините или обычно другие виноваты?
И меня иногда накрывает
Это вина выжившего - разновидность ПТСР
Love_Love_Love_• 08 апреля в 20:11
Ответ дляСвекруня
З такими як ви, доречі, так і треба.
Витягніть свій язик з моєї дупи і користуйтесь очима
Великий сатирик• 08 апреля в 20:14
Ответ дляСвекруня
Ви теж не в Україні, то чому цікавитесь цим питанням у інших. Та хоч десять країн змінити, це справа людей, і що вас так хвилює, що у них в голові?
Свекруня
• 08 апреля в 20:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ж кажу - нічого не чутно через ваш язик в вашій дупі 😁 але найвеселіше тут те, що все одно ж викинуть, як би старанно ви вона їм взуття не вилизувала 😁
Love_Love_Love_• 08 апреля в 20:17
Ответ дляВеликий сатирик
Ну треба якось три рубля на срачах заробити, а тут ще я з США, людину просто накриває при цій абрівіатурі.
Тяжка справа• 08 апреля в 20:21
Тоска только по жизни без войны. Как же мы были счастливы и не понимали этого. По стране и по городу категорически нет, рада, что уехала. Смотрю на фото моего города иногда и понимаю, как же убого наш народ живёт.
Свекруня
• 08 апреля в 20:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Какое-то бульканье странное. Ни слова не разобрать 😁
Триндю-бриндю• 08 апреля в 20:27
Ответ дляСамоучка
Сливки это бу посуда и вещи?
Самоучка• 10 апреля в 15:04
Ответ дляТриндю-бриндю
Сливки это бу посуда и вещи?
Это нормальные квартиры и дома, а не комната в общаге или по полгода и больше в палаточном лагере .
Триндю-бриндю• 11 апреля в 08:50
Ответ дляСамоучка
Вы не правы