Да будет так• 08 апреля в 19:35
Маленькая липома на шее
На шее маленькая липома. Визуально почти не видно, только если очень внимательно приглядеться. Хирург сказал можно удалить или наблюдать посредством узи ее динамику. Схожу еще на дополнительную консультацию. Хотела бы услышать мнение - удалять сразу или наблюдать? И есть ли риски удаления на шее (сосуды и т.д.)?
Не їм після шостої• 08 апреля в 19:42
По ТВ бачила багато видалення ліпом на шиї.
Там же суто шкіру над нею розрізають, розширюють,забирають мішок і зливають.
Перед тим, вроді, рентген чи УЗД.
Навпаки, кажуть видаляти, бо, якщо росте, то навпаки перетискає судини і потім важче видалити.
Перед тим, вроді, рентген чи УЗД.
Да будет так
• 08 апреля в 19:45
Ответ дляНе їм після шостої
Перед тим, вроді, рентген чи УЗД.
Поки вона зовсім крихітна. Так, потрібно робити резекцію шкіри, але я замислилась чи точно так все просто. Можна піти до хірірга в звичайну лікарню, але може варто пошукати лікаря по відгукам. Хочу трохи розібратись.
Не їм після шостої• 08 апреля в 20:06
Ответ дляДа будет так
Краще по відгуках.
Я Вас розумію. В мене на шиї папіломи.
Видаляла лазером, то теж переживала, щоб рука в лікаря не дрогнула.
Головне , щоб забрали відразу мішок, в якому ліпома. Бо, як не забрати, то за деякий час вона відновиться.
Я Вас розумію. В мене на шиї папіломи.
Блондинка в Шоколаде• 08 апреля в 21:05
Ответ дляНе їм після шостої
Краще по відгуках.
Я Вас розумію. В мене на шиї папіломи.
Я папиломы маленькие выдергивала пинцетом , при чем даже не дизенфицировала
Да будет так
• 08 апреля в 22:19
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Это вы очень отчаянная ) очень )
Блондинка в Шоколаде• 08 апреля в 23:12
Ответ дляДа будет так
Это вы очень отчаянная ) очень )
Я знаю )) но на мое всегда все хорошо заживает ))