ШанельКуКу• вчера в 21:15
Що це за дурня з "мінімальним строком оренди 3 роки"?
Який планують зробити у законодавстві?
А_мій_самий_самий• вчера в 21:18
Вони багато чого планують.
Нафіг обговорювати те, чого нема і не буде?
Просто красавица• вчера в 21:21
Це як в країнах ЄС. Там ще певний термін є, за який потрібно повідомити в разі дострокового розірвання. Короткострокові не укладаються чи вважаються безстроковими.
ШанельКуКу
• вчера в 21:23
Ответ дляПросто красавица
В результаті в країнах ЄС набагато важче винаймати житло, так?
Мусик Пусик• вчера в 21:25
Ця дурня називається-чим би дитя не тішилось, аби не плакало. Просто черговий вкид, щоб суспільство бурлило обсмоктуючи чергову ідею-маячню від можновладців, відвертаючи увагу від реального пі*дєца в країні
Из Кукуева я• вчера в 21:28
Ответ дляМусик Пусик
Ні, це умови вступу в ЄС
Мусик Пусик• вчера в 21:34
Ответ дляИз Кукуева я
Ні, це умови вступу в ЄС
Це той ЄС, що нещодавно сказав, що нам не світить ні при яких умовах? Чи є ще якийсь? Коротше, не смішіть мої капці
Вилами по воде• вчера в 21:34
Ответ дляИз Кукуева я
Ні, це умови вступу в ЄС
например, в Чехии, нет обязательства арендовать минимум на 3 года
Просто красавица• вчера в 21:35
Ответ дляШанельКуКу
Трохи інша ситуація. Його фізично менше, претендентів більше, тому там компанія яка здає в оренду нерухомості або приватний власник вибирає, а у нас найчастіше навпаки
Просто красавица• вчера в 21:35
Ответ дляВилами по воде
Австрія, контакт підписано на 3 роки
Вилами по воде• вчера в 21:36
Ответ дляПросто красавица
Австрія, контакт підписано на 3 роки
Ну вот, везде по разному
ПростоБелка• вчера в 21:36
А смысл обговаривать,мы все равно ничего не решаем, кто этих козлов повыбирал-думайте на следующих выборах головой!
Позитивна• вчера в 21:38
Ответ дляПростоБелка
Якщо вони будуть, наступні вибори.
Позитивна• вчера в 21:40
Ответ дляИз Кукуева я
Ні, це умови вступу в ЄС
Ні,це чергові забаганки нашої влади. Ще не все здерли з народу.
Краля-Галя• вчера в 21:47
Ответ дляИз Кукуева я
Ні, це умови вступу в ЄС
Ніколи! Чуєте, НІКОЛИ Україну не візьмуть в єс.
Миссис Буркул• вчера в 21:52
Ответ дляКраля-Галя
путин перелогинься
Примарочка• вчера в 22:00
В нас народ хоче жити як в Європі, а податки платити як в Африці.
Там ще багато чого чекає попереду.Зараз все воно ще на стадії розробки законопроектів.
Ну шо не так?• вчера в 22:03
Ответ дляМусик Пусик
это тот ЕС который скоро развалится)
Швабристка• вчера в 22:06
Ответ дляШанельКуКу
Так
Швабристка• вчера в 22:09
Договор на 3 года, но разорвать же можно предупредив за месяц, как и раньше было
Швабристка• вчера в 22:10
Ответ дляНу шо не так?
это тот ЕС который скоро развалится)
Как и нато, там Трамп уже выходить собрался
Тримаю свічку• вчера в 22:11
Ответ дляПросто красавица
3 місяці, але ж не 3 роки
Бавовна• вчера в 22:18
Як у нас можна планувати на три роки вперед, особливо на сході чі півдні??
ШанельКуКу
• вчера в 22:20
Ответ дляШвабристка
Так а что дает тогда этот срок?
ШанельКуКу
• вчера в 22:21
Ответ дляБавовна
А військові, які вимушені винаймати в різних містах?
Швабристка• вчера в 22:21
Ответ дляШанельКуКу
Так а что дает тогда этот срок?
Фиг его знает, что они там удумали, пока же ещё ничего не приняли
Белая и пушистая• вчера в 22:21
Что значит ’довгострокова опрлатковуєтьсч менше ’? Менше чем что?
Сейчас либо 23% каа физлицо, либо ФОП. Больше-меньше это что за качели?
Швабристка• вчера в 22:21
Ответ дляБавовна
Дебилоидам у власти на это пофиг
Белая и пушистая• вчера в 22:22
Ответ дляШанельКуКу
А що військові?
Чумацький Шлях• вчера в 22:22
Орендарі теж будуть в шоці. З іншого боку, в нас ’суворість законів компенсується необов´язковістю їх виконання’. Юристи викрутять якесь прийнятне формулювання для договорів і все буде як було. Мені сподобалась інша їх ідея - ’стандарти якості’, ото буде поле непахане для ’творчості душевнохворих’.
ШанельКуКу
• вчера в 22:22
Ответ дляБелая и пушистая
А що військові?
Про які три роки може йти мова?