Даю справку• 09 апреля в 08:27

Вже цвіте сакура та магнолія на Закарпатті? Долина нарцисів?

Планую поїздку і шкода паливо витрачати, якщо приїду на нецвітучі дерева, дякую заздалегідь за відповіді!!! Всім гарного дня! 🌸🌸🌸
Не служанка• 09 апреля в 08:40
у самому розпалі квітіння

Пригаю-цибаю• 09 апреля в 08:53
Магнолія вже майже перецвітає
Люблю ВалЄру• 09 апреля в 08:55
Вже у Києві розпускається, то мабуть на Закарпатті в самий раз буде
автор Даю справку • 09 апреля в 08:59
Дякую! А долина нарцисів?
Пригаю-цибаю• 09 апреля в 08:59
Моя на подвір´ї
Пригаю-цибаю• 09 апреля в 09:01
Ответ дляДаю справку
Дякую! А долина нарцисів?
З кінця квітня до середини травня.
Разом вони ніколи не цвітуть
Простоваля• 09 апреля в 09:01
Ответ дляДаю справку
Дякую! А долина нарцисів?
Здпється кінець місяця нарциси цвітіння

Десь так, але...• 09 апреля в 09:03
А як довго воно все квітне. В кінці місяця ще буде щось? Нарциси, пам´ятаю, на 1 травня колись їздила дивитися, сакури ще ніколи не бачила.
Десь так, але...• 09 апреля в 09:04
Ответ дляПригаю-цибаю
Моя на подвір´ї
Гарно як! Ви з якого міста? В київській області ще навіть не починає.
Пригаю-цибаю• 09 апреля в 09:05
Ответ дляДесь так, але...
Ужгород
Я вся ваша• 09 апреля в 09:06
Магнолия даже в Днепре уже цвела в эти выходные
Протру пилюку• 09 апреля в 09:12
Ответ дляДесь так, але...
В Мукачево вже третій день такий вітер, що обтріпав усі вишні, сакури ще квітнуть, але сьогодні зранку +1. Не думаю, що навіть до середини місяця щось залишиться.