Тракторні війська• 09 апреля в 11:13

Львівський крематорій можуть тестово запустити влітку

Львівський крематорій може запрацювати у тестовому режимі наприкінці червня 2026 року.

Про це повідомив інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Як зазначили на порталі, депутати комісії стійкості та критичної інфраструктури погодили дозвіл для «Муніципальної обрядової служби» на отримання кредиту. Кошти підприємство планує отримати за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», загальний розмір виплати — 60 млн грн.

Що відомо про будівництво крематорію
Будівництво розпочали 2 січня 2025 року після урочистого закладання капсули. Будівля матиме площу 1600 м² і включатиме залу прощань, технічні приміщення, колумбарний парк і дві сучасні печі потужністю до 10 кремацій на добу кожна.

Загальна вартість будівництва становить близько 170 мільйонів гривень. Проєкт реалізують за кредитні кошти.
Добродійка• 09 апреля в 11:14
Ну погнали, це найбільш затребувані зараз девайси в нашому житті

Видна міленіалка• 09 апреля в 11:16
При чому рубрика робота?
Добродійка• 09 апреля в 11:16
Доречі, сміттєпереробний так і не запускають, а він будувався значно довше
Добродійка• 09 апреля в 11:18
Ответ дляВидна міленіалка
При чому рубрика робота?
Тому, мабуть, що в кожного своя робота...В крематорію свою, у влади своя ....і т.д.
ГугелП@лАмался• 09 апреля в 11:19
Садовий нехай на собі протестує
автор Тракторні війська • 09 апреля в 11:20
Ответ дляДобродійка
Не смешно
Добродійка• 09 апреля в 11:28
Ответ дляТракторні війська
Не смешно
Коли замість лікарень і шкіл будують крематорії, то так, не смішно

автор Тракторні війська • 09 апреля в 11:28
Ответ дляДобродійка
5 год войны. Ниче не смущает?
Добродійка• 09 апреля в 11:29
Ответ дляТракторні війська
5 год войны. Ниче не смущает?
Мене? Ні. А вас? Аааа, ви ж з радісною новиною - велике будівництво! Тю, якось я лоханулась. Вибачте
Путающаяся• 09 апреля в 12:03
Дело - хорошее, экономия земельных ресурсов.
Видна міленіалка• 09 апреля в 13:48
Ответ дляДобродійка
Самое интересное, так построенный есть давно. Только печей не было. А тут замутили...Думала поднять бизнес - силёнок маловато (было, лет 20 назад).
Забрала і не сказала• 09 апреля в 13:50
Ответ дляДобродійка
Не смішно, але це правда нашого життя. В Харкові є крематорій. У сусіда померла мама, хотів кремувати її. Сказали, немає місць, черга шалена, везіть до Києва чи до Одеси. Через якихось знайомих зміг домовитись і її кремували в Харкові. Я два роки тому кремувала маму, такого не було. Прах забрала через тиждень.