Король дивана• Изменено 2 часа назад

Чого ви зараз боїтесь саме для себе?

Я боюся втратити роботу. Мені 50. Я намагаюся постійно оновлювати навички. Але страх зі мною.
Чоловік заробляє дуже посередньо і навряд це вже зміниться.
А в нас на роботі був вчора загальний мітинг, на якому повідомили, що один з основних крупних замовників контракт з компанією не підписав ( І мене щось сьогодні накрило
Сплюшка• 2 часа назад
Я боюсь захворіти страшною болячкою, ьобсь без хати лишитись, боюсь щоб чоловіка забрали на війну, боюсь за дітей

Шотуткоїться?• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
о, аналогично..
Пацан к успеху шел• 2 часа назад
В мене постійно якась фігня на роботі, коли я вперше роблю саме ту роботу.
Я напружуюсь , намагаюсь бути уважною але все одно десь чого не доглядію.
Дивлюсь в одне місце в треба ще в інші і там всюди якісь собаки підкладені.

Мій начальник потім мені висказує
Мені це дуже неприємно, бо розумію що нічого з цим зробити не можу.

Тобто моєї уваги на все не вистачає.
Як би я не робила все одно буде щось пропущене(
Мені це важко дається приймати це все
Начальник каже мені треба тринди дати в я розумію що не допоможе
Щира українка• 2 часа назад
боюсь, що війна ще триватиме роками і я роками не бачитиму чоловіку. Про те, що він може загинути, я навіть думати не можу.
руки_Крюги• 2 часа назад
Я тоже боюсь потерять работу. Сейчас перешла на новую и жалею. На старой хоть и жопа была, и платили мало, но было стабильно плохо.
А тут не пойми что
Не знаю что теперь делать голова болит постоянно
автор Король дивана • 2 часа назад
Ответ дляруки_Крюги
А тут не пойми что
Може, в Вас ще період адаптації?
Белоснежко• 2 часа назад
Я за здоровя періодично хвилююсь, за своє та близьких

Плету интриги• 2 часа назад
Боюсь рецидиву. В мене онкологія.
руки_Крюги• 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
Може, в Вас ще період адаптації?
Может быть
Всіх підсаджую• 2 часа назад
Я боюсь захворіти на онко чи іншу хворобу, лікування якої не потягну фінансово. Боюсь до кінця життя жити на оренді, бо коли стану стара і немічна, не зможу працювати, щоб її оплачувати. Боюсь прожити все життя так, як живу зараз. Боюсь стати інвалідом і не могти самостійно про себе піклуватись. Боюсь хвороби, яка прикує до ліжка.
ВсеПроВсехЗнаю• 2 часа назад
Остаться одной, если разведусь
Чтобы с ногой все было хорошо: 4 месяца больничный и уже начинаю переживать за работу
ВсеПроВсехЗнаю• 2 часа назад
Ответ дляВсіх підсаджую
Я своим сказала, что в случае чего , меня не спасать и не реанимировать: если буду лежать овощем - прокляну всех. Наверное это самый большой страх : существовать
Трусиковед• 1 час назад
Боюсь що скоро не зможу ходити, а балла на операцію не має як і здоров´я заробити