Tata-nita• 09 апреля в 17:26

Температура і як їх збити

Дівчата питання, якщо у дитини до року зросла температура більше ніж 38,5 дали ібупрофен він спрацював але приймати його можна після 6-8 годин якщо наприклад через чотири години після прийому ібупрофена підскочила температура 38,5 і вище, що ви робите яким чином збиваєте температуру, щоб дотягнути до шести годин хоча б, до наступного прийому
Некомильфо• 09 апреля в 17:27

So_so• 09 апреля в 17:27
Чередую с Панадолом, обтираю водой комнатной температуры.
Некомильфо• 09 апреля в 17:27
Набрать семейника не судьба?
So_so• 09 апреля в 17:28
Посмотрите ещё правильно ли Вы дозу рассчитали (по весу)
Как нефиг делать• 09 апреля в 17:29
Шутите? У вашего ребенка должен быть педиатр. Все вопросы по лечению лучше согласовать с ним
Некомильфо• 09 апреля в 17:30
Ответ дляКак нефиг делать
Целебная тема собьет ребенку температуру
Печальки.нет• 09 апреля в 17:55
якщо ще не п´є самостійно або відмовляється пити то випаювати з шприца без голки, 5-10 мл кожні 5 хв.

якщо п´є - давати з чашечки/пляшечки ковток води кожні 5 хв.

виявиться що і жарознижувальні внєзапно не потрібні

младокошкина• 09 апреля в 18:14
39,8 - абсолютно нормальная температура, не требующая приема жаропонижающих.
Соответственно все что ниже - тоже
Откуда берутся такие перепуганные?
Очередной ребенок как в первый раз
автор Tata-nita • 09 апреля в 18:49
Ответ дляSo_so
Теж так робила, працює, але парацетамол дуууже повільно збиває...
автор Tata-nita • 09 апреля в 18:51
Ответ дляНекомильфо
Набрать семейника не судьба?
А чого ви так вирішили? Не судіть по собі. Сімейний лікар був активно підключений в інформуванні в тій ситуації. Я шукаю ще методи з досвіду мамочек, на всяк випадок
So_so• 09 апреля в 18:51
Ответ дляTata-nita
Вирусная инфекция?
Некомильфо• 09 апреля в 18:52
Ответ дляTata-nita
Самое место для поиска...
автор Tata-nita • 09 апреля в 18:52
Ответ дляКак нефиг делать
Обов´язково, всі питання погоджувалися з нашим сімейним лікарем. Шукаю ще методи з цікавості
автор Tata-nita • 09 апреля в 18:53
Ответ дляПечальки.нет

Ооо дуже дякую за пораду ❤️
автор Tata-nita • 09 апреля в 18:57
Ответ длямладокошкина
Соответственно все что ниже - тоже
Откуда берутся такие перепуганные?
Очередной ребенок как в первый раз
А де ви бачите перепуганих🙄 не судіть по собі☝🏼
Цікаво як матусі справлялися з високою температурою
Все що вище 35,5 і дитина хвилюється обов´язково потрібно збивати контролювати. Якщо у вас інша методика, то ваше діло

Ситуація описана як приклад😏😏
Бог з вами😏
автор Tata-nita • 09 апреля в 18:58
Ответ дляSo_so
Вирусная инфекция?
Та хто ж зна, то було і пройшло. Ніяких інших ознак окрім температури не було, і то точно не зуби. Але гості були за день до, хтось приніс стопудово😏😏
автор Tata-nita • 09 апреля в 18:59
Ответ дляНекомильфо
Самое место для поиска...
Дорогенька, вас ніхто не затримує. Саме місто де цікавитися☝🏼
младокошкина• 09 апреля в 19:02
Ответ дляTata-nita
Ооо дуже дякую за пораду ❤️
С третьим ребенком и не знали?
младокошкина• 09 апреля в 19:03
Ответ дляTata-nita

Ситуація описана як приклад😏😏
Бог з вами😏
’Все що вище 35,5 і дитина хвилюється обов´язково потрібно збивати’

Вы в себе?

автор Tata-nita • 09 апреля в 19:22
Ответ длямладокошкина

Вы в себе?
38,5
Могли і зрозуміти що опечатка😅😅😅
Да відать легше поганенько подумати😏
автор Tata-nita • 09 апреля в 19:24
Ответ длямладокошкина
С третьим ребенком и не знали?
😅😅😅😅🤣прикинь
А якщо глибше вдуматися, хоча б на секунду кинути здогадку, а можливо велика різниця у віці і подзабула, то можна і освіжити в пам´яті. Ооо точно
От що за баби пішли, аби нагадити, нічого діяльного не каже, ходить гадить ото усюди.
Геть звідси