Боневтікла• 09 апреля в 17:29

Zoria Вінниця, ювеліри на замовлення

Хочу застерегти.
Раптом хтось шукає ювелірів, щоб замовити прикраси зі свого золота. Так от, цю компанію категорично не раджу. Зворотний зв´язок жахливий. Дуже довго проходить процес, віддавши своє золото весь час нагадуєш про себе, якщо не питаєш, взагалі мовчать.
Дизайнер чудовий, та й самі ювеліри наче теж майстри своєї справи.
Але це коштує стільки нервів, що краще б у інших замовила виріб. Вже б носила з радістю. А так, чекаю 2 місяці, місяць просто випрошувала інформацію. По ціні як у всіх.

Алина-1240• 09 апреля в 17:32
Ювелиров в армию умыкнули. Мало людей

автор Боневтікла • 09 апреля в 17:34
Ответ дляАлина-1240
Ювелиров в армию умыкнули. Мало людей
Там більше, мені здається, менеджер чи адміністратор лажає. Тупо набирають замовлення, а потім морозяться. А може не встигають, і не попереджують.
побольшомусекретику• 09 апреля в 17:38
А можете зорієнтувати по ціні? Що замовили і скільки робота?
Алина-1240• 09 апреля в 17:41
Ответ дляБоневтікла
Ща везде так, ремонтники, электрики, сантехники, фигову кучу времени ждать
автор Боневтікла • 09 апреля в 18:06
Ответ дляпобольшомусекретику
Робота 1000,00 за ваш грам. Якщо це нестандартне замовлення, типу ваш особистий дизайн, то 2 тис за виріб. Тобто, умовно, підвіс 3 грами= 3грами вашого золота+3 тис робота+2 тис дизайнер. Якось так.
побольшомусекретику• 09 апреля в 19:03
Ответ дляБоневтікла
Дякую, не мало. Я восени замовляла підвіс з камнем, основа була з браслету, треба було закріпити камінь і зробити 2 петлі для вдівання ланцюжка, заплатила 3000. Думала що переплатила, а тепер думаю що нормально)
автор Боневтікла • 09 апреля в 19:11
Ответ дляпобольшомусекретику
Така розцінка скрізь, дізнавалася в різних містах з пересилкою