Саджу все зарання• вчера в 17:38
Грядет резкое повышение цен на продукты. Что будем делать? Тема поговорить.
Девочки, у кого много денег или кто сидит в Европе - я за вас рада, но тема для тех, кто обычный рабочий в Украине.
"МВФ попередив про різке здорожчання продуктів
У спільній заяві керівників Міжнародного валютного фонду, Групи Світового банку та Всесвітньої продовольчої програми наголосили, що різке зростання цін на нафту, газ та добрива, а також транспортні перешкоди неминуче призведуть до зростання цін на продукти та проблем з продовольчою безпекою.
Найбільше постраждають від продовольчої кризи країни з низьким рівнем доходу населення та високою залежністю від імпорту. В зоні особливого ризику - соціально незахищені верстви населення."
Love_Love_Love_• вчера в 19:05
Ответ длябуреЛОМКА
Вижили звісно, але ж може бути й гірше ніж тоді. Зарплатню за 5 років майже не підняли, особисто мені трошки більше ніж на 1 тис грн з довоєнних часів. А ціни вже виросли вдвічі, а то й втричі. Я працюю з 1989 року, такого щоб не підвищували роками зарплати не було ніколи. Якщо й далі так буде, то хз що робити.
Та буде далі, краще точно не буде, період жахливий наступив в усьому світі.
Городи люди будуть садити масово.
Барабасиха• вчера в 19:30
Ответ дляСама собі лікар
20 тыс фу, тут бомжихи больше тратят на хрючева
А у меня ЗП такая и моя работа мне нравится, поэтому уже как есть