Шотуткоїться?• 09 апреля в 23:00
Спорт при варикозе
У меня 1 стадия варикоза , доктор разрешил спортзал . Но или же после работы ( стоячая в магазине по 10 часов) или спорт зал начали еще больше появляться вены и сетка сосудистая.
Склеротерапия не помогла.
Какие спорт упражнения можно при варикозе?
Можно ли дома хотя бы с резинками упражнкния делать ? Чтобы ноги и попа были подтянутые?
Что вам помогало при варикозе? Чтр следует ограничить?
Пью савенар
Склеротерапия не помогла.
Пью савенар
Кудесница_с_пургеном• 09 апреля в 23:19
Мені лікар прописав компресійні панчохи при навантаженнях. Тобто при тренуванні обов´язково вдягаються панчохи. Постійно носити їх не треба. Вправи з резинками добре підходять. Взагалі при варикозі робляться вправи для м´язів ніг (обов´язково для литок), щоб створити ’м´язовий корсет’, який додасть венам тонус. Дивіться в інтернеті вправи, або спитайте в тренера. Заборонені вправи з навантаженнями - типу штанга, присідання з навантаженнями.
Шотуткоїться?
• 09 апреля в 23:55
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Спасибо большое за ответ
Как раз выполняла к сожалению то что нельзя
Фуліганка• 10 апреля в 00:50
Велосипед звичайний і плавання - самі корисні + велосипед ногами у повітрі лежачи на спині і прогулянки на довгі дистанції в помірному темпі. Біг і стрибки, і навантаження вбивають ноги.