Угги в горошек• 10 апреля в 23:16

Є спосіб відучити сусідів лишати сміття у спільному коридорі?

Можливо у когось вийшло?
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:16
В мене - висипати їм його під двері

Тишком_нишком• 10 апреля в 23:16
Повістей на ручку дверей
Смайликівна• 10 апреля в 23:17
О, у меня тоже такие свинтусы соседи. Делала замечание, они дурачками прикидываются, типа мы выставляем и сразу выносим. По факту мусор может стабильно 1-2 дня стоять и вонять. Молодая пара, а такие свиньи, фу.
ЛюблюДевчонок• 10 апреля в 23:18
Чим вам це заважає?
Смайликівна• 10 апреля в 23:19
Ответ дляЛюблюДевчонок
Чим вам це заважає?
Всмысле? Оно ж воняет
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:19
Ответ дляЛюблюДевчонок
Чим вам це заважає?
Чим вам буде заважати якщо я прийду і насру вам під двері?
Сладкий лимончик• 10 апреля в 23:19
Сказать им об этом .
Мне ничего не говорят, поэтому ставлю.
Скажут не буду ставить

ЛюблюДевчонок• 10 апреля в 23:20
Ответ дляСмайликівна
Всмысле? Оно ж воняет
Ви живете в коридорі??
Чавонадо• 10 апреля в 23:20
Мне помогло просто громко на эмоциях высказаться в тамбуре, про безобразие и откуда такие приехали. Больше мусора не видела. Новые соседи по тамбуру у родителей стали выставлять возле общих дверей, а родители очень щепетильные и воспитанные, не хотели ссориться. Я уже думала идти ругаться, но к моему удивлению даже мои тирады через дверь подействовали.
Чавонадо• 10 апреля в 23:22
Ответ дляЛюблюДевчонок
Чим вам це заважає?
Должно быть приятно созерцать чужой мусор? Почему сразу не вынести или держите у себя дома, а не на общем пространстве
Смайликівна• 10 апреля в 23:22
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ви живете в коридорі??
Вы на приколе или как? Выходишь с квартиры и вонь на весь этаж. Пусть в квартире оставляют и нюхают
Мушля з Криму• 10 апреля в 23:24
Звоните соседям в дверь, когда открывают, закидываете мусор им в квартиру. Если не поможет - повторить
Я_и_моя_собака• 10 апреля в 23:26
Вже писала багато разів.
Я виносила своє сміття , тож прихопила їхнє і теж винесла.
Пройшло років 10 вже, і з того моменту жоднісінького разу більше не бачила їхнього сміття.

Чоловік рже, що у них кіт здох, вони його приготували, щоб в село вивезти, а я його вкрала.
Хоча я хотіла би думати, що вони усвідомили як некрасиво вчиняли, і виправилися, я все-таки думаю, що зіграла на руку їхня забобонність.
ЛюблюДевчонок• 10 апреля в 23:27
Ответ дляСмайликівна
Я не на приколі.
Але відчуття, що ви живете в вакуумі
ЛюблюДевчонок• 10 апреля в 23:27
Ответ дляЧавонадо
Так не дивіться на нього.
Чи у вас в житті більше не має нічого цікавого, тому сміття сусідів привертає стільки вашої уваги? :)
Я_и_моя_собака• 10 апреля в 23:27
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я не на приколі.
Але відчуття, що ви живете в вакуумі
Та ні, це ви живете серед індусів.
ЛюблюДевчонок• 10 апреля в 23:28
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Та ні, це ви живете серед індусів.
Я живу серед людей, які живуть своїм життям, а не життям сусідів
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:29
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так не дивіться на нього.
Скільки - стільки? Як ви вимірюєте кількість уваги до сміття сусідів?
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:29
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я не на приколі.
Але відчуття, що ви живете в вакуумі
Відчуття що ви живете на помойці

Сладкий лимончик• 10 апреля в 23:30
Ответ дляЛюблюДевчонок
Есть такие соседи им до всего есть дело, это жесть, везде их нос
Чавонадо• 10 апреля в 23:30
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так не дивіться на нього.
Нормальні люди не засмічують простір навколо себе.
Смайликівна• 10 апреля в 23:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Відчуття що ви живете на помойці
Лучше и не скажешь)
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:31
Ответ дляСладкий лимончик
Що значить « везде их нос»? Їх нос не вєздє, а там де він повинен бути - в місцях загального користування, а от чому там ваше сміття це питання, у вас його стільки що в квартирі не поміщається?
Люблю пиво• 10 апреля в 23:33
Насріть їм в кульок
Сладкий лимончик• 10 апреля в 23:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Они много трындят, чат парадного засырают.
Удались от туда
Сладкий лимончик• 10 апреля в 23:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вечером поздно выставила мусор за дверь, утром в 9 утра вынесла.
Никогда не видала у людей чтобы мусор стоял днями
Love_Love_Love_• 10 апреля в 23:36
Ответ дляСладкий лимончик
А для чого ви його туди виставляєте?
Ви не можете зранку вийняти сміття із смітника і відразу викинути?
ЛюблюДевчонок• 10 апреля в 23:36
Ответ дляЧавонадо
Нормальні люди дивляться лише за собою
Сладкий лимончик• 10 апреля в 23:37
Ответ дляLove_Love_Love_
А для чого ви його туди виставляєте?
Не могу с утра, не выставлю за дверь забуду
ЛюблюДевчонок• 10 апреля в 23:37
Ответ дляСладкий лимончик
Мабуть так.
Мені просто пофіг на те, де стоїть чиє сміття. Тільки цим я ще не переймалась.
А тут люди цілі теми створюють