Луноходик_Ик• 11 апреля в 01:42

От це крута справжня паска, реально, вау

а не ці всі з дубайськими наповнювачами, декоровані мармелшой і макарунами.
Рецепт шикарний, саме така паска виходить у моєї бабусі.
Радість моя• 11 апреля в 18:54
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так прикрашали раніше дуже в багатьох областях, потім зʼявилась глазурь і кольорова присипка. В моєму дитинстві бабця робила такі квітки навколо, а в середині хрестик, або дві букви ХВ, ще вставляли гілочки бушпану і ним же декорували кошик
У меня соседка тоже ХВ делала из тугого теста, что оно в процессе выпечки оставалось светлее цветом, это было лет 40 назад.

МастерЮля• 11 апреля в 21:38
Ответ дляЛаскове телятко
45 років тому Харківська область дуже маленьке село, в пічі, бабуся не знала що таке водопровід та газ. Паски з верху завжди взбитий білок з цукром та присипка.
Мою бабуся була з 18року, тато казав, що білок зверху і фарбоване пшоно
Ласкове телятко• 11 апреля в 21:42
Ответ дляМастерЮля
моя з 20-го. От і я кажу завжди білок зверху и фарбоване пшоно. І то була паска, боже яка вона смачна.....І ніяких візерунків не було, вона була вогка, солодка та с родзинками. А каравай вже так прикрашала як у автора, і тісто там інше було, більш сухе.
Малинка• 11 апреля в 22:15
Це вау! Дуже красиво
ЕлькиПальки• 11 апреля в 23:08
Ответ дляСонячнаДівка
Удалено администрацией...
Святатабожа• 11 апреля в 23:08
Ответ дляЛаскове телятко
от мені цікаво чому ви вирішили що саме ваша бабуся пекла правильні паски, а моя ні - солодку, з ізюмом та прикрашена )))
А звідки ви взяли, що я це вирішила? 🤔
Я пишу, що ті, що несолодкі, нездобні, без родзинок, у нас називають пасками, а ті, що солодкі, здобні, з родзинками - бабками.
Святатабожа• 11 апреля в 23:10
Ответ дляБеллаДонна
А вы видео смотрели? Она не домешивает ничего, делает из того же теста, об этом я и написала.
Дивилася, але не його одне. Це ж не єдино можливий і правильний варіант.
from Ukraine• 11 апреля в 23:12
Це не паска, це булка
СонячнаДівка• 11 апреля в 23:45
Ответ дляЕлькиПальки
Удалено администрацией...

СонячнаДівка• 11 апреля в 23:53
Ответ дляЕлькиПальки
Удалено администрацией...
Слово используют везде. Даже ТСН )) И другие крупные издания. А вы выглядите как минимум странно и дико
Сиренькая• 11 апреля в 23:56
Ответ дляЛуноходик_Ик
Може ви не зрозуміли, це скрін з відео з ютубу, попався дуже класний рецепт і я побачила що і бабця так завжди пекла
В мене одна бабуся завжди такі пекла, колосками, косичками з тіста прикрашала, яйцем мастила, ніяких поступок, білка
В інша бабуся завжди багато макових рулетів великих, пиріжки з вишнями та маком. Тому я виросла не на традиційній паскі з посипками та кольоровими детальками. До новомодних з шоколадом, печивом взагалі байдужа
Я з самого центру України і обидві бабусі корінням звідти. Якось їх випічка відрізнялась від традиційних рамочок високих з білою посипкою
СонячнаДівка• 12 апреля в 00:03
Ответ дляЕлькиПальки
Удалено администрацией...
1+1, тсн, nv.ua, Мариклер и прочие издания используют слово. Древнегреческое. Используют люди в быту. Только такие невiгласи и неучи в Пасху хамят и бросаются на окружаюших. А потом жалуются