Луноходик_Ик• 11 апреля в 01:42

От це крута справжня паска, реально, вау

а не ці всі з дубайськими наповнювачами, декоровані мармелшой і макарунами.
Рецепт шикарний, саме така паска виходить у моєї бабусі.
все по ГОСТу!• 11 апреля в 10:02
Ответ дляЛуноходик_Ик
Може ви не зрозуміли, це скрін з відео з ютубу, попався дуже класний рецепт і я побачила що і бабця так завжди пекла
А, думала це ваша

КучМала• 11 апреля в 10:13
Ответ дляТворческий типаж
Закарпутя - паски именно в таким верхом, украшение без глазури. В прошлом году подружка угощала такой
Глазур в росії
КучМала• 11 апреля в 10:13
Ответ дляА я нівроку
А вы готовили эту паску,что ее предлагаете как эталон паски?Может она не вкусная.
Дуже смачна
КучМала• 11 апреля в 10:14
Ответ дляЛиса Патрикевна
аналогично. вот эти плетёные косы из грубого несладкого теста - вообще гэ полное
Тісто те саме, що і паска, солодке
КучМала• 11 апреля в 10:16
Ответ дляФорточка
А мне не очень. Я в Пасках с детства очень люблю шапочку есть. Паска без шапки - вообще есть не буду, скорее всего, так как дрожжевую выпечку не особо люблю.
Шапки не у всіх регіонах були.
КучМала• 11 апреля в 10:17
Ответ дляЛиса Патрикевна
вам почитать бы, откуда вообще пошла паска и почему она должна быть с белой глазурью, а не вот это
Паска не повинна
Біла глазур в царській росії була
Лиса Патрикевна• 11 апреля в 10:18
Ответ дляКучМала
Паска не повинна
Біла глазур в царській росії була
традиция паски в таком виде ещё задолго до царской россии появилась
Потужна махіна• 11 апреля в 10:21
Ответ дляЛиса Патрикевна
это не паска, это каравай
В багатьох селах західної частини країни печуть саме несолодку паску, як калач.
Потужна махіна• 11 апреля в 10:22
Ответ дляЛуноходик_Ик
https://youtu.be/Vi-uQKNuY8U?si=MiMipTbmvJla4rEG
Дякую, авторе, заберу собі рецепт.

А я нівроку• 11 апреля в 10:22
Ответ дляСонячнаДівка
Красивая какая. Закарпатская?
У нас Киевская паска в 100 раз вкуснее и красивее закарпатской.
КучМала• 11 апреля в 10:22
Ответ дляЛиса Патрикевна
Паска з глазур´ю — це відносно сучасна традиція, яка набула популярності в Україні лише з XIX століття. Історично паска була несолодким високим хлібом, оздобленим візерунками з тіста.
СонячнаДівка• 11 апреля в 10:23
Ответ дляЕлькиПальки
кулічі на рашці. А в Україні тільки паски (!)
Удалено администрацией...
КучМала• 11 апреля в 10:23
Ответ дляЛиса Патрикевна
это не паска, это каравай
Так паска і є виріб з здібного тільки, як і коровай
Потужна махіна• 11 апреля в 10:23
Ответ дляА я нівроку
Дайте рецепт, будь ласка.
Лиса Патрикевна• 11 апреля в 10:23
Ответ дляКучМала
исторически - паска ещё с язычества зародилась. почитайте, что она символизирует. вместе с яйцами
Лиса Патрикевна• 11 апреля в 10:24
Ответ дляКучМала
там разное тесто и форма
Потужна махіна• 11 апреля в 10:24
Ответ дляКучМала
Так і є, і досі люди печуть саме таку, калач, я б сказала.
Потужна махіна• 11 апреля в 10:25
Ответ дляЛиса Патрикевна
Поділіться, будь ласка, посиланням, де почитати про це. Дякую!
Тріль підпільний• 11 апреля в 10:26
Ответ дляАлина-1240
Мне больше с начинками нра
Мне нет. То не паска

КучМала• 11 апреля в 10:26
Ответ дляПотужна махіна
Та ясно що печуть
Паски взагалі ріний мають смак і вигляд залежно від регіону
Тріль підпільний• 11 апреля в 10:29
Ответ дляРозумна Губка
Ну так правильно, хто що любить! Я от з начинками паски не розумію
И я. А с глазурью люблю )
КучМала• 11 апреля в 10:30
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так читайте.
Читайте, що в різних регіонах різний вигляд має паска.
Морковна• 11 апреля в 10:39
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вона не має бути з глазурю
Морковна• 11 апреля в 10:41
Ответ дляА я нівроку
Ми в Києві завжди пекли з косами, шишками, хрестиком і ніякої глазурі
КучМала• 11 апреля в 10:42
Ответ дляПотужна махіна
І солодку бабку.
Але зараз вже переважно тільки солодку
Морковна• 11 апреля в 10:42
Ответ дляСонячнаДівка
Удалено администрацией...
Кулічів немає в Україні
КучМала• 11 апреля в 10:43
Ответ дляСонячнаДівка
Удалено администрацией...
В росії.
В Україні паска, бабка
КучМала• 11 апреля в 10:47
Ответ дляЛиса Патрикевна
там разное тесто и форма
Чим різне?
Та сама здоба. Форма кругла.
Колись в печах пекли паски на 10 кілограм
Губки-уточкой• 11 апреля в 10:51
На фото - справжня Великодня випічка. І мені відверто шкода, що вітчизняні кондитерські, замість популярізації українських старовинних рецептів, почали років з шість тому просувати цей фарширований піздець, з розами, коронами та фісташковим кремом. Ну де блять Україна - а де фісташки?
До речі, паска на жовтках, маслі, домашніх вершках і молоці буде виходити аж ніяк ні дешевше отих тортів, які продають Хані, Завертайло, Намелака та Мілкбар. Тут справа ні в тому, що традиції не дали би можливості заробити. А справа в тому, що гастрономія має виховувати свою аудиторію, а не йти у неї на поводу.
Зробили же у пекарні Витачів свої папушники - теж геть не дешево. Біля 500 грн за 400 грам. Але, які ж вони смачні та справжні!

Одразу зазначу - ні, моє ставлення до фаршированих кексів таке не тому, що я не можу собі їх дозволити. Я замовляю торти і в Намелаці, і в Мілкбарі, а в Хані перший раз потрапила тоді, коли в них була тільки одна кондитерська на Валах. Люблю і ціную те, що вони роблять.
Але - не те, що вони витворяють с пасками.
Губки-уточкой• 11 апреля в 10:56
Ответ дляСонячнаДівка
Да, там пекут, больше не видела такой. Например, на востоке, в центральной части не украшают так сверху, а покрывают глазурью или посыпают пудрой
У мене прабабуся з Чернігівщини. А інша - з Вінничини. Ніколи паски нічим не посипали і не покривали. Або взагалі нічим не були прикрашені, або хрестик з тіста. Або - ось таки витинанки, квіточки та косички з тіста.