Госпожа Белладонна• 11 апреля в 10:16

Про що ви любите читати відповіді на форумах, навіть якщо це не дуже ваша тема?

Дайте згадаю• 11 апреля в 10:18
Якщо це не моя тема, то я не читаю.

Червона рута• 11 апреля в 10:17
Якщо не має, не читаю
Миллениалка• 11 апреля в 10:19
Якщо не придурки,то читаю багато.А якщо троль і з головою,то одразу закриваю.
Роздратована шкіра• 11 апреля в 10:23
Про псих проблеми, бо треба знати з ким живеш поряд і чого очікувати
Жена сантехника• 11 апреля в 10:25
Фото домівок обожнюю розглядати
пицунда• 11 апреля в 10:30
ой я люблю сумки и обувь рассматривать...видеть новые направления стиля...идешь в магазин и видишь что в бутике модели 4х летней давности

ну и колечки браслеты куда ж без них
Купи слона• 11 апреля в 10:35
Про Таню

Столічна штучка• 11 апреля в 11:06
Зараз паски роздивлятися