А я з косою• 11 апреля в 14:31

Родичка 42 р безплідна поїхала в Почаїв і завагітніла! Родила славного

хлопчика.
Зам. зав. Анонима• 11 апреля в 14:54
Ответ дляА я з косою
Вони поїхали з сестрою,у сестри інші проблеми.Відстояли Службу і опустились в яму якусь і ще чи озеро чи що.Вмилися
Вчилася, і вийшла вже вагітною?

годовасик• 11 апреля в 14:54
а славний то який?
Зам. зав. Анонима• 11 апреля в 14:54
Ответ дляА я з косою
Після Почаєва одразу
Наскільки одразу, прямо в Почаєві?
годовасик• 11 апреля в 14:55
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Наскільки одразу, прямо в Почаєві?
там час швидкоплинний в тому Почаєві, день за 9міс
МадамОхмури• 11 апреля в 15:04
Ответ дляХочу на Балі
Це досить часта подія(не після відвідування церков мається на увазі,а взагалі).Я не могла завагітніти 12 років, була в різних групах та спільнотах.Дівчата лікувались-не виходило,або змирились,і потім несподівана вагітність.
Такое бывает, что само рассасывается, мне отец говорил, когда я ему сказал что жочу жениться бо подруга после первого секса залетела, то он сказал что так не всем везет, что они с мамой после свадьбы еще в Львовском техникуме 10 лет не могли детей иметь, а потом сразу 3-е с разницей в 2-3 года
Кіна не буде• 11 апреля в 15:09
Ну слава Богу, хтось в Почаїв їде, хтось в Німеччину, щоб завагітніти, головне результат
ЯниЯ• 11 апреля в 15:11
Ответ дляА я з косою
Просто Диво Господнє
Хлопчика назвали Иисус?

КрестьянинДиор• 11 апреля в 15:20
Прям там і завагітніла?
Аленький носочек• 11 апреля в 21:52
Ответ дляА я з косою
Просто Диво Господнє
Ну родичка замужем и зачала от мужа ? Или добрые люди в Почаеве помогли ?)
Аленький носочек• 11 апреля в 21:53
Ответ дляДуже дуже вумна
А моя подруга куди тільки не їздила. І нічого. Добра і віруюча
Значит и ей надо в Почаев съездить.
Дуже дуже вумна• 11 апреля в 21:54
Ответ дляАленький носочек
Значит и ей надо в Почаев съездить.
Взагалі то була всюди, це означає, що і в Почаєві і в інших святих місцях
Аленький носочек• 11 апреля в 21:55
Ответ дляМороженная курица
Безплідна не може завагітніти
Да ладно. У меня в медицинской карте стоит диагноз бесплодие. Поменяла мужа и быстро забеременела )
Аленький носочек• 11 апреля в 21:57
Ответ дляДуже дуже вумна
Тогда печально. Может врача поменять, может мужа . И всё может получиться.
Дуже дуже вумна• 11 апреля в 21:59
Ответ дляАленький носочек
Ну вже 50, нічого вже не мінятиме. З чоловіком вже майже 30 років. Навіщо ваші поради? Я просто привела один з фактів на допис авторки
Аленький носочек• 11 апреля в 22:08
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну в 50 да, менять уже поздно.