А я з косою• 1 час назад
Родичка 42 р безплідна поїхала в Почаїв і завагітніла! Родила славного
хлопчика.
Mrs.Sexuality• 1 час назад
И лично вам доложила, что ей помогла исключительно святая водичка.
Дуже дуже вумна• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
Просто Диво Господнє
А моя подруга куди тільки не їздила. І нічого. Добра і віруюча
Точная копия плова• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
Просто Диво Господнє
Завагітніла в Почаєві?
А я з косою
• 1 час назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Вони поїхали з сестрою,у сестри інші проблеми.Відстояли Службу і опустились в яму якусь і ще чи озеро чи що.Вмилися
А я з косою
• 1 час назад
Ответ дляТочная копия плова
Завагітніла в Почаєві?
Після Почаєва одразу
А я з косою
• 1 час назад
Ответ дляМальовнича даль
від кого?
Дитинка як дві каплі води на чоловіка схожа
А я з косою
• 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Що там зовсім туго з відвідувачами?
Потрібна реклама?
Наші монастирі в рекламах не нуждаються
ЭтаваНиМожетБыть• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
Так вона завагітніла ж тільки. Коли встигла народити?
А я з косою
• 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Читайте уважно і не перекручуйте
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ша, это чудо же😂
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляМороженная курица
Безплідна не може завагітніти
Ну вот вам надо) может, и зубы выпавшие выросли , и нога у безногого, все оно бывает😂
Хочу на Балі• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
Просто Диво Господнє
Це досить часта подія(не після відвідування церков мається на увазі,а взагалі).Я не могла завагітніти 12 років, була в різних групах та спільнотах.Дівчата лікувались-не виходило,або змирились,і потім несподівана вагітність.
Красота неземная• 1 час назад
Що по здоров’ю, фізичному-ментальному? Ходить серед людей думка, що в святих місцях краще дітей не просити, бо ’Бог дає’, але дітки проблемні (для очищення від гордині)
БезникаЯ• 1 час назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну не секс же
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКрасота неземная
Проблемные детки это генетика и проблемы в родах. Гордыня тут ни при чем