Броніки для Моніки• 1 час назад
Любов до всього європейського
Я закохалася в Європу , коли перший раз поїхала туди на роботу. Таких доріг я в житті не бачила, туалети чисті і є туалетна бумага. Все чисто. Навіть бомжі життєрадісні.
Така природа гарна. Все таке чудове.
А тут все життя сірість гидотна. Слякоть. Не дороги а жах . Туалети вонючки
Така природа гарна. Все таке чудове.
Броніки для Моніки
• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
А зараз Ви де обітаєте?
Прийшлося вернутися в гидоту і сірість. Для чого я народилася в цій Україні? Тут яесь чистилище
Престидижитатор• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
Є в туалеті чистому туалетна бумага, представляєте?
Не может быть, это что-то невообразимое.
А ну скажите еще что-то на европейском
Броніки для Моніки
• 1 час назад
Ответ дляПрестидижитатор
А ну скажите еще что-то на европейском
Скрізь фонтанчики з чистою бірюзовою водичкою. Квіти цвітуть з лютого. Такі незвичні рослини гарнющі
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
Як ти вже задовбало. Мабуть в дитинстві сильно довбанулася головою таки
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
Не представляю где вы у нас шаритесь по вонючим туалетам. На всех заправках и в трц все чистейшее и представляете есть бумага туалетная. И все это бесплатно, то есть даром
Броніки для Моніки
• 1 час назад
Ответ дляХвилювАллочка
Я дивилася серіал Беверлі Хіллз. Не могла тоді повірити що такий рай є на планеті. Думала що то просто кіно і декорації
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
1євро
Якби в нас туалет коштував 50 грн то теж було бистро. Але я не розумію де це автор ходила у нас в погані
Броніки для Моніки
• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
Ха, це де? Адреса?
В Німеччині скрізь
МЧСница• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
так оставались бы жить там в туалете
Броніки для Моніки
• 1 час назад
Ответ дляChaterbox
На всіх пунктах пропуску треш. Ягодин наприклад
МЧСница• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
у нас во всех тц в туалетах бумага есть, что вы выдумываете
Броніки для Моніки
• 1 час назад
Ответ дляХвилювАллочка
Кордон Ягодин. І не тільки
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
Нефик шастать
Королева краси• 1 час назад
Ответ дляМЧСница
То вы в крутые ТЦ ходите, есть такие ТЦ где туалет это дырка в полу
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
Кордон Ягодин. І не тільки
На кордоні будь якої країни туалети смердючі
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляКоролева краси
Це де такі?
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляХвилювАллочка
Нічим суттєво безкоштовний туалет в торговому центрі десь в Берліні не відрізняється від туалету в ТЦ десь в Києві
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
А яке повітря чисте. А водичка з під країну джерельна.
То їдь. Я уявляю як ти чоловіка дістала. Чи ти платний троль тут?
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляБроніки для Моніки
В Німеччині скрізь
В Берліні 1євро , коло метро.
Два-три тижні і фсьо• 1 час назад
А в податки там, закохались? Там податки в людей вдвічі вищі від наших. Чи ви думаєте з повітря ті красиві дороги і клумби.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляМЧСница
Я ж про що.