Броніки для Моніки• 11 апреля в 18:00
Любов до всього європейського
Я закохалася в Європу , коли перший раз поїхала туди на роботу. Таких доріг я в житті не бачила, туалети чисті і є туалетна бумага. Все чисто. Навіть бомжі життєрадісні.
Така природа гарна. Все таке чудове.
А тут все життя сірість гидотна. Слякоть. Не дороги а жах . Туалети вонючки
Така природа гарна. Все таке чудове.
ХвилювАллочка• 11 апреля в 18:31
Ответ дляКоролева краси
Я вас всегда поддерживаю
вы молодец
Ви її теми читали?
когдадеЦкие• 11 апреля в 18:32
Адміни, будь ласка, заблокуйте цього користувача, який постійно паплюжить нашу країну і людей, спамить на форумі.
Тень льва• 11 апреля в 18:32
Ответ дляБроніки для Моніки
Робоча віза закінчилася
Это ж сколько вам лет, что вы в 2009 уже работали
Фляшунька• 11 апреля в 18:32
Ответ дляБроніки для Моніки
Бо їх не прибирають
А чому ж засірають так? Невже люди в себе вдома теж ссуть мимо унітазу та лізуть ср@ти на унітаз з ногами?
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 18:33
Ответ дляБорисфенка
Вона, сцуко, у часі заплуталася - не народилася англійською королевою, а народилася десь у Задрипанці.
Тепер ми маємо ці стогони читати.
Да хоча би її дочкою Ванною, чому не народилася моя душа там. ? При дворі, красота, все на податки англійців собі живуть, ляпота
Борисфенка• 11 апреля в 18:33
Ответ длякогдадеЦкие
Так воно ж під анонімами постійно сидить, стерво
ХвилювАллочка• 11 апреля в 18:33
Ответ дляБроніки для Моніки
Бо їх не прибирають
А хто їх засерає?
Борисфенка• 11 апреля в 18:33
Ответ дляБроніки для Моніки
Дурне спить - дурне сниться
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 18:33
Ответ дляТень льва
Під 40
ХвилювАллочка• 11 апреля в 18:33
Ответ дляБроніки для Моніки
Удалено администрацией...
Вам мабуть треба БАН, відпочити
Королева краси• 11 апреля в 18:35
Ответ дляБроніки для Моніки
Удалено администрацией...
Не рыгаю, просто не люблю её и никогда не любила
Королева краси• 11 апреля в 18:35
Ответ дляХвилювАллочка
Ви її теми читали?
Да я считаю она права на 100%
Ашолюдискажуть• 11 апреля в 18:35
В мене є дві знайомі. Одна бідна, живе в північному кварталі Парижу, друга заможня живе в західному пригороді. Так я вам скажу, це дві різні Франції. А ви про ’Європу’ і туалети. Там туалети теж не всім доступні.
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 18:36
Ответ дляКоролева краси
О я теж. Не люблю і не любила
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 18:37
Ответ дляКоролева краси
Да я считаю она права на 100%
Дякую за підтримку
фан L.O.S.T.• 11 апреля в 18:39
Ответ дляБроніки для Моніки
О, я вам ще за європейські потяги забулася. Сидіння яка чистенькі, потяг новенький. Все доглянуте. Туалет шикарний великий. І милко ж і рушнички
Капець 🤮 в якій Європі ви були? Я так зрозуміла, що окрім Німеччини ніде! Поїдьте в Париж, Мілан, Брюссель і т.д, подивіться на «усміхнених « безхатченків на матрацах, на вулицях. Подивіться на їхні пригородні потяги, в яких брудно і всі розмальовані. А ще подивіться, що корінне населення вимирає, бо Європа є дуже любʼязна до інших народів ( мусульмани, афроамериканці). І вони заполонили вулиці. Про податки і ціни промовчу, не для вашого розуму.
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 18:40
Ответ дляфан L.O.S.T.
Все одно там краще ніж тут.
Ким Чен Зе нас доконає
Борисфенка• 11 апреля в 18:47
Ответ дляБроніки для Моніки
Все одно там краще ніж тут.
Ким Чен Зе нас доконає
Я для вас постійний нік придумала
’Дурне поїхало в турне’.
Буду у всіх темах позначати.
’Дурне поїхало в турне’.
Буду у всіх темах позначати.
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 18:53
Ответ дляБорисфенка
Я для вас постійний нік придумала
’Дурне поїхало в турне’.
Буду у всіх темах позначати.
’Дурне поїхало в турне’.
Буду у всіх темах позначати.
Frau Deutschland, так і попрошу називать
фан L.O.S.T.• 11 апреля в 18:55
Ответ дляБроніки для Моніки
Все одно там краще ніж тут.
Ким Чен Зе нас доконає
Краще) але ви пишете, що хочете ригати від України. Від влади, бо Україна є чудовою країною, з чудовими людьми.
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 18:57
Ответ дляфан L.O.S.T.
Напевно ригаю більше від влади і того що з нею зелені зробили
Не зацілована• 11 апреля в 19:06
Ответ дляЖена сантехника
1євро
55 гримнів щоб попісять, ну норм я щітаю
Не зацілована• 11 апреля в 19:07
Ответ дляБроніки для Моніки
Я дивилася серіал Беверлі Хіллз. Не могла тоді повірити що такий рай є на планеті. Думала що то просто кіно і декорації
То просто Санта Барбара
Не зацілована• 11 апреля в 19:08
Ответ дляБроніки для Моніки
А яке повітря чисте. А водичка з під країну джерельна.
Може Боржомі з під крану тече?
Агент Пинкертона• 11 апреля в 21:17
Ответ дляБроніки для Моніки
Там і заробітки в 10 раз виші
Кем вы работали в Украине и где? В Украине тоже люди получают нормально денег кто не на кассе работает. Хорошо в Европе тем, кто здесь нихрена не видел и не хотел ничего менять. Вы автор судя по всему из этой прослойки
Однозначная• 11 апреля в 21:24
Ответ дляБроніки для Моніки
Є в туалеті чистому туалетна бумага, представляєте?
не перестаю удивляться зацикленности украинцев на туалетах и унитазах
Броніки для Моніки
• 11 апреля в 21:45
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну немає в мене кума сва брата щоб устроїли на рибну роботу. Ви що не знаєте що тут зв´язки треба?
Агент Пинкертона• 11 апреля в 23:23
Ответ дляБроніки для Моніки
Мозги надо как минимум.