Ждушечка• 12 апреля в 12:37
Порадьте швабру з одноразовими серветками
Яку фірму обрати? Для підтримки чистоти між нормальним миттям
Простоваля• 12 апреля в 12:44
Мені взагалі не зайшла. Серветка швидко стає сухою, навіть на пів кухні не вистачає. Хіба що сміття нею стягнути разом до купи.
Ждушечка
• 12 апреля в 12:44
Ответ дляДівчина Гілмор
В копійочці є така
Ви пробували нею користуватися? Чи варта купувати дорожчу? Бо принцип один і той самий думаю
Дівчина Гілмор• 12 апреля в 12:46
Ответ дляЖдушечка
Не пробувала, але я часто руками просто серветками вологими протираю. Шваброю, думаю, зручніше буде бо не треба нахилятися і сама серветка ширша
А я кумедна• 12 апреля в 12:48
Ответ дляЖдушечка
різниця може бути у серветках ,а саму швабру нащо
Лукава Кішка• 12 апреля в 13:48
Ответ дляБЦАшка
А зачем это? Есть виледа, вытереть это 5 мин
Вікна, стіни, потолки все нею можна протерти. Дуже зручно. Я використовую флісові серветки. У мене Свіффер , був дешевший варіант не сподобалася і швидко зламалася.
БЦАшка• 12 апреля в 13:50
Ответ дляЛукава Кішка
Так Віледою на сухо теж можна, для чого ще й це?)
Лукава Кішка• 12 апреля в 13:52
Ответ дляБЦАшка
В мене не було Велели. Свіффер дуже легка, обертається на 180ʼ ,легко розбирається. Має 4 дірочки для вставляння серветок,любих.