Король дивана• 12 апреля в 14:05
Как вы думаете? У кондитера, который печет паски дома
какая чистая прибыль на 1 шт?
(попался ролик на фб, автор дома напекла наверное штук 50 разных пасок на продажу)
Свідок Перемоги• 12 апреля в 15:07
Ответ дляКороль дивана
Почему это? Руки растут откуда надо. Но если чистая прибыль 50%, то например продать по 400 грн, заработать на каждой 200 грн, продолбаться столько времени + продвижение , продажи
Итого на 50 шт 10 тыс грн (без расходов на продвижение)
То нет смысла
Ви навіть не уявляєте, яка це праця. 400 гривень? В селі місцева ’кондитера’ продає по 180. Страшно уявити, з чого ті паски
Кили и Манджаро• 13 апреля в 02:19
Залежить скількипи печете і як рахуєте.
Загалом, здоба не є вигідною.
Вигідно робити простий хліб, особливо якщо є можливості
Але навіть це вивести у стабільний бізнес дуже важко.
Я колись робила хліб на продаж. Я заробляла *10 на одній хлібині. Це пораховано всі вкладені витрати (продукти, енергія, газ,вода), але не витрати часу на саму роботу і приміщення типу безкоштовне. Навіть з цим вийти на ’бізнес’, де уже потрібно було купити страховку, місце постійне на продаж і т.п. я не змогла. Тобто це лише підробіток.
Я робила все офіційно з дозволами та інспецією моєї кухні. І я ніколи не виходила за межі дозволених складників (тобто у мене не було кремів і необроблених добавок, такі як сирі фрукти.овочі, або ж зварений у домашніх умовах конфитюр), адже це все додаткові витрати на дозволи, інспекції та перехід до бізнес кухні (не домашньої).
Загалом, здоба не є вигідною.