Горлаю зрання• 12 апреля в 14:09

Куди купити квитки на літак? Тепле море в липні, аквапарк, зоопарк щоб класний

Я була на Тенеріфе в Лоро парк, Сіам парк
Але туди далеко летіти і дорожче
Порадьте щоб не на острові
Лечу з дитиною 4 років, плавати не вміє, треба щоб було тепле море і пологий вхід
Плануємо відвідати аквапарк, зоопарк (щоб від того місця 30-50 хв максимум)
Щоб воно було все поруч
Машину водити не вмію- лише держ транспортом будемо користуватись
Планую ходити в магаз місцевий за продуктами

Але перш за все шукаю таку інфраструктуру щоб було цікаво урізноманітнити відпочинок
Дякую
Стрибну в гречку• 12 апреля в 14:12
Ребенку в 4 года все равно какой зоопарк и аквапарк. Для этого лететь куда-то...)))
Смотрите по себе, а не по ребенку))

Мама Карло• 12 апреля в 14:17
По-моему в июле проблема не в теплом море, а чтоб 50 градусов жары на улице не было.
Коко На Страже• 12 апреля в 14:35
Италия Римини, Греция (смотрите куда билеты дешевле всего), Испания
Пухнасті штани• 12 апреля в 14:50
Испания
руки_Крюги• 12 апреля в 15:23
Майорка, там зоопарк, аквапарк, тематические парки, аквариум.
автор Горлаю зрання • 12 апреля в 15:27
Ответ дляруки_Крюги
В який місяць туди їхати щоб легко було дихати?
Сама не знаю• 12 апреля в 16:41
На окопы - ребятам нужно отдыхать тоже...

руки_Крюги• 12 апреля в 16:55
Ответ дляГорлаю зрання
В сентябре хорошо.
Катря Харківська• 12 апреля в 20:09
Ответ дляСама не знаю
Ви вже там?