Пацелуйнитуда• 12 апреля в 16:23
Прага обучение
Девочки живу в Праге. Дочка учится в 8 классе в гимназии. Дорого платить за квартиру. И с мужем рассматриваем вариант, взять одного человека в одну комнату на суборенду. С сентября. Думаю может кто-то хочет учится в средней школе и я б могла быть опекуном. Или студентку.
Н@Диете• 12 апреля в 16:28
Ответ дляТа легко!
Зараз вам насовають у панамку, тримайтеся:)
100% Зараз муж буде педофілом, вона замухришкою і запугою ну і поганий вплив на підлітка зі сторони 8 літньої доньки
неДоПриличий• 12 апреля в 16:29
Ответ дляН@Диете
И запросто я вам скажу. И необязательно педофилом, приедет девушка 18 лет, начнет в микрошортиках омлет жарить и муж такой опа...
Н@Диете• 12 апреля в 16:30
Ответ длянеДоПриличий
Оооо! Точно цей варіант забула.
А ще сторона фінансів і оподаткування є, це теж пропустила
Пишу_граммотно!• 12 апреля в 16:30
А почему не студента? Вряд ли найдете школьника со знанием чешского. А студента найдете.
Та легко!• 12 апреля в 16:30
Ответ дляН@Диете
Так, і ключове тут ’я у Празі’. Написала б ’я у Харкові’ - всі б були в екстазі ’яка молодець’. І все одно, що літає і може прилетіти на голову дитині за яку відповідаєш. А ось за Прагу напихають зараз, а за чоловіка у Празі взагалі порвуть, як Тузік грілку.
Н@Диете• 12 апреля в 16:31
Ответ дляТа легко!
І ще за кімнату яку можуть здати - куркулі
Н@Диете• 12 апреля в 16:32
Ответ дляПишу_граммотно!
Вона ж написала : или студентку
Пишу_граммотно!• 12 апреля в 16:33
Ответ дляН@Диете
Вона ж написала : или студентку
Девочку, а я про мальчика.
Та легко!• 12 апреля в 16:35
Ответ дляПишу_граммотно!
Девочку, а я про мальчика.
Порадниця розширює горизонти. Зараз напишуть про чоловіка гея, і як же можна віддавати свого хлопчика чоловіку на розбещення.
Н@Диете• 12 апреля в 16:36
Ответ дляПишу_граммотно!
Девочку, а я про мальчика.
Ну бояться що хлопці частотзірвиголови
Мост_Устал• 12 апреля в 16:37
Ответ дляБабка-ежика
А собственник против не будет?
Автор скаже, що то їхня дитина. А взагалі - власнику не байдуже скільки людей в квартирі?
Бабка-ежика• 12 апреля в 16:38
Ответ дляМост_Устал
Моему нет. Всегда везде оговаривается сколько человек будет проживать
Мост_Устал• 12 апреля в 16:41
Ответ дляБабка-ежика
Ну то скажуть, що приїхала родичка з України.
Беруть за квартиру в не за кількістю людей у ній
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:41
Ответ дляКондуктор автобуса
А сколько у вас комнат ?
3+кухня, одна проходная. Думаєм маленькую непроходную сдать.
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:42
Ответ дляН@Диете
Донька в 8 классе учится
Мост_Устал• 12 апреля в 16:43
Ответ дляБабка-ежика
Те, що до автора ніхто не захоче йти на проживання, то факт. Але з власником квартири домовитися можна
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:43
Ответ длянеДоПриличий
Вы с мужем и ребенком и хотите ещё кого то взять??
Сдать комнату. Здесь такое практикуют чтобы удешевить аренду.
Бабка-ежика• 12 апреля в 16:43
Ответ дляМост_Устал
За проживающего вне договора дополнительная плата, если на постоянной основе, может конечно у автора есть право субаренды, я не в курсе
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:44
Ответ длянеДоПриличий
Можу 42 я б хотела идеально подружку для дочери . Моей 14
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:44
Ответ дляН@Диете
Оооо! Точно цей варіант забула.
Официально можно +1 человека
Мост_Устал• 12 апреля в 16:45
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви реально вважаєте, що хтось дівчинку - підлітка відправить одну в Чехію на проживання?
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:45
Ответ дляПишу_граммотно!
Можна и студентку
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:45
Ответ дляТа легко!
Чоловік тут був до війни
Пацелуйнитуда
• 12 апреля в 16:46
Ответ дляН@Диете