Пекельнi Борошна• 12 апреля в 21:36

Що робити коли нападає агресивна собака?

Привіт, сьогодні гуляли в лісі з дитиною.
Під час прогулянки побачили 4 жінки , які вигулювали собак.
Одна сама мала була без повідця і почала кидатися на дитину.
Я дитину намагалася захистити, виставляючи ногу вперед, на мене собака не реагувала, хотіла вкусити дитину за ногу.
Власниця собаки не поспішаючи підійшла, і ледве забрала собаку.
Я сказала, що дитина боїться собак, на що мені сказали Вона не кусається.Інші собаки поводили себе агресивно.Ми з дитиною завжди, коли бачимо собак поводимо себе спокійно, не кричимо, не махаємо руками.
Тепер думаю, як себе правильно захистити в цій ситуації?
Результат:
вже голосів: 70
52 (74.29%) Купити перцевий балон
18 (25.71%) Інші варіанти
Леплю из пластилина• 12 апреля в 21:54
Ответ дляВикупана
У них мозг с грецкий орех
Это заблуждение. Они очень умные.

Викупана• 12 апреля в 21:55
Ответ дляЛеплю из пластилина
Как ни странно, но маленькая собака защищает хозяина таким образом) Большая собака не будет кидаться и лаять - она знает, что она всегда защитит, а маленькая предупреждает заранее.
Вы знаете, мне абсолютно все равно что происходит в голове у маленькой собаки. Если она кинется я ударю, а там уж извините
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 21:55
Але якщо я просто йду назустріч, я не проявляю агресію, не кричу, не роблю різких рухів.Просто зупинилася і стою , чому хазяйка не може забрати собаку, вона ще більше проявляє агресію
Примарочка• 12 апреля в 21:56
Автор, я б на вашому місці не виставляла б ногу, щоб відгородити дитину, а зразу б з розмаху заліпила б тій шавці, щоб летіла далеко. Це якщо вона дійсно намагалася атакувати дитину.
Мені плювати що там думає недолуга господарка, яка спустила собаку без намордника і повідка. Її собака не повинна атакувати людей. Ви захищаєте дитину і не повинні думати про шавку. Якщо дитина буде скалічені, чи будете ви думати про собаку чи її господарку? Думайте про свою безпеку.
Кондуктор троллейбуса• 12 апреля в 21:56
Є відлякував собак нам допомагає коли кидаються безпритульні собаки. Принаймі було кілька ситуації і спрацювало 100.
А взагалі, шавки завжди кидаються, таких дебільних власників купа.
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 21:56
Ответ дляПримарочка
Дякую
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 21:57
,Ну тут трішки нерівні сили були я і дитина проти 4 жінок і купи собак
Леплю из пластилина• 12 апреля в 21:58
Ответ дляВикупана
А вы ее воспитывать пробовали? Чтобы она свой характер сдерживала
Пробовала. Не работает. Один раз пригрозила, что домой пойдет, так она шла молчала)) Потом опять. И я знаю еще собак малых пород с таким же характером, и шлепала даже. Как только близко подходит человек, который не нравится, включает режим защиты.
Кринжова баба• 12 апреля в 21:58
Ответ дляПримарочка
Підтримую вас.
Ці собачники вже поперек горла стоять .

Кондуктор троллейбуса• 12 апреля в 21:58
Ответ дляВикупана
Схоже так і треба, бо до власників шавок по іншому не доходить.
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 21:58
Інші собаки, слава богу були на повідцях, але теж поводилися агресивно.
Ответ дляПекельнi Борошна
Бо тупорила
Леплю из пластилина• 12 апреля в 21:59
Ответ дляВикупана
Нет, она не кусается и не хватает за ноги, может только облаять.
Пушка заряджена• 12 апреля в 21:59
Ответ дляЛеплю из пластилина
Понятно(( Постарайтесь научить ребенка не бояться собак. Собаки чувствуют, когда их боятся.
Очень плохой совет. Шла и не боялась. Последствия печальные.
Примарочка• 12 апреля в 21:59
Ответ дляЛеплю из пластилина
Повідок+намордник і хай гавкає. Характер хай вам дома показує, а не на дітях відривається.
Леплю из пластилина• 12 апреля в 21:59
Ответ дляПекельнi Борошна
Хозяйка дура.
Кондуктор троллейбуса• 12 апреля в 22:00
Ответ дляЛеплю из пластилина
Мій брат все життя заікається після такого облаять.
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 22:00
Ответ дляЛеплю из пластилина
Хозяйка дура.
Тут з Вами згодна, вона так ліниво йшла до нас.
Леплю из пластилина• 12 апреля в 22:01
Ответ дляПримарочка
На мою собаку весом 2,5 кг нет намордников)) Это совсем маленькая.

Примарочка• 12 апреля в 22:01
Ответ дляЛеплю из пластилина
А як людина може зрозуміти, що вона ’не кусається’? Водіть собаку в наморднику і всім буде все одно на її гавкіт.
Кондуктор троллейбуса• 12 апреля в 22:01
Ответ дляЛеплю из пластилина
Повідців теж?
СпайдерВумен• 12 апреля в 22:03
Отпугеватель собак, он же шокер
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 22:03
На повідку треба водити собак, незалежно від того яка вона.Маленька або велика.
Це навіть більше про безпеку.
Якби вона була на повідку, вона б не підбігла впритул до нас
Примарочка• 12 апреля в 22:04
Ответ дляЛеплю из пластилина
Та невже?
А виробники кажуть, що є.
https://helperfarmer.com/ru/vetzoo/tovary-dlya-dog...
Леплю из пластилина• 12 апреля в 22:04
Ответ дляПекельнi Борошна
Каждый хозяин знает характер своей собаки. И если я вижу, что будет лай, я лучше возьму ее на руки. А той хозяйке пофиг на людей.
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 22:05
Ответ дляЛеплю из пластилина
Нажаль це так
Леплю из пластилина• 12 апреля в 22:05
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Повідців теж?
На поводке, лаять это не мешант.
Леплю из пластилина• 12 апреля в 22:05
Ответ дляПримарочка
Та невже?
А виробники кажуть, що є.
Это чтобы с земли ничего не съела.
Кондуктор троллейбуса• 12 апреля в 22:06
Ответ дляЛеплю из пластилина
На поводке, лаять это не мешант.
В наморнику теж. Але на повідці підтягуєте до себе, берете на руки і дитина вже не боїться.
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 22:08
Ответ дляЛеплю из пластилина
На поводке, лаять это не мешант.
Так, але можна контролювати собаку і не пускати її до людей