Пекельнi Борошна• 12 апреля в 21:36

Що робити коли нападає агресивна собака?

Привіт, сьогодні гуляли в лісі з дитиною.
Під час прогулянки побачили 4 жінки , які вигулювали собак.
Одна сама мала була без повідця і почала кидатися на дитину.
Я дитину намагалася захистити, виставляючи ногу вперед, на мене собака не реагувала, хотіла вкусити дитину за ногу.
Власниця собаки не поспішаючи підійшла, і ледве забрала собаку.
Я сказала, що дитина боїться собак, на що мені сказали Вона не кусається.Інші собаки поводили себе агресивно.Ми з дитиною завжди, коли бачимо собак поводимо себе спокійно, не кричимо, не махаємо руками.
Тепер думаю, як себе правильно захистити в цій ситуації?
Результат:
вже голосів: 70
52 (74.29%) Купити перцевий балон
18 (25.71%) Інші варіанти
Хочу барабульки• 12 апреля в 22:33
Автор, тоже задаюсь этим вопросом.
Тоже создавала тему здесь, и меня советчицы осмеяли:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3782819
Да, собака может быть небольшая, но если она бежит на тебя и лает, подбегает и начинает бросаться, а ты начинаешь кричать от страха, стоишь одна и не знаешь, что делать, только сумкой обороняешься, веселого здесь мало.

Ms. Любмая жена• 12 апреля в 22:34
Ответ дляЯнка-угомонись
Гуляти там де дітям місце - на дитячому майданчику
Не ходити в ліс, де вигулюють собак
А то прийде сіренький вовчок і укусить за бочок
Удалено администрацией...
Примарочка• 12 апреля в 22:34
Ответ дляПекельнi Борошна
Я нещодавно бачила відео, де сказано що в країнах Європи заборонено вигулювати собак без повідців навіть у лісі.
Нажаль нам до цього ще далеко.
У країні мого проживання це дійсно так. Всі собаки, навіть найменші шавки на повідках. І якщо у поліцію поскаржаться на власника собаки, то її просто вилучать. Тому собак виховують. І при наближенні пішохода завжди притягують собаку до себе, зменшуючи довжину повідка, при цьому 99% собак ніколи не гавкають на людей.
Хоча г...но не завжди прибирають за собаками, це факт.
Головний кошак• 12 апреля в 22:34
Ответ дляПекельнi Борошна
Нажаль нам до цього ще далеко.
в країнах Європи собаки сидять в ресторанах с господарями, ходять з господарями на шопінг і нікому немає до них ніякого діла
Кракадэ• 12 апреля в 22:35
Ответ дляКринжова баба
дівчинка що постраждала від собаки нещодавно у Дніпрі , вона була неврастеником ,чи ні ?
Дуже шкода дитину. Вона жити не хоче😭
Хоча я сама собачниця, але тут я однозначно за дівчинку
барабанщица• 12 апреля в 22:36
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
выгуливаете своих псов на площадках для выгула, есть специальные, платные, там им самое место
Хочу барабульки• 12 апреля в 22:36
Ответ дляПекельнi Борошна
Нажаль нам до цього ще далеко.
Так і є, в Європі і в Азії. Якщо людина злякається собаки, яка бігає без намордника і повідка, то можуть викликати поліцію.
Головний кошак• 12 апреля в 22:37
Ответ дляПекельнi Борошна
А чому я не можу піти в ліс на прогулянку?
Бо там собаки.
Треба думати не тільки про себе, але й людей які оточують Вас
Автор, там могут быть и бездомные собаки и лисы. Вам никто ничего не должен, но вы реально ведете себя неадекватно и ребенка приучаете к тому же
Головний кошак• 12 апреля в 22:37
Ответ длябарабанщица
Шокер. Я купила давным давно, еще когда работа была в честном секторе и бегало куча собак постоянно. Я купила фонарик-шокер. Удобная штука. И тяжелый, жеоезный, по башке таким дать, можно покалечить) Так что и от собак и от наркоманов)
В той же Европе шокеры запрещены законом и применять их против животных нельзя

Примарочка• 12 апреля в 22:37
Ответ дляФенте Фря
Это не общественное место, читайте закон.
А ви його читали? В лісі можна виключати пса без повідка ЛИШЕ якщо там є відповідний знак для вигулу тварин. https://kmr.ligazakon.net/document/mr072242$2017_10_05
Хочу барабульки• 12 апреля в 22:38
Ответ дляЯнка-угомонись
Не ходити в ліс, де вигулюють собак
Ви зовсім ку-ку? Діти можуть гуляти скрізь. А от собак нехай вигулють на собачих майданчиках.
барабанщица• 12 апреля в 22:39
Ответ дляГоловний кошак
в Европе не бегают собаки без поводков и намордников, это запрещено законом) как и некоторые породы собак, которые так любят заводить у нас)
Кракадэ• 12 апреля в 22:39
Ответ дляХочу барабульки
Автор, тоже задаюсь этим вопросом.
Часто таке буває у вас, що собака саме до вас біжить і гавкає?
Я дуже люблю собак, з усіма безхатніми розмовляю, підхожу гладити , якщо навіть вперше бачу. Вони дуже відчувають енергетику й настрій. Для мене незрозуміло, що собака на вас прям біжить
Примарочка• 12 апреля в 22:40
Ответ дляКринжова баба
Головне нахамити час знайшла .
А закон почитати воно не може
Які ви самокритичні. Тепер у вас буде час ознайомитися з правилами вигулу тварин.
Кринжова баба• 12 апреля в 22:40
Ответ дляКракадэ
Ну вам багато чого може бути незрозуміло.
Але ж це не означає що такого не існує .
Кринжова баба• 12 апреля в 22:41
Ответ дляПримарочка
Ознайомлена .
Для мене пес ніколи не буде важливішим за людину . А дитину тим більше.
Кракадэ• 12 апреля в 22:41
Ответ дляКринжова баба
Значить ви проти собаки налаштовані з самого початку і вона це відчуває. Інакше це дуже дивно. Є дійсно агресивні, але то вже інша тема. Бо вони до всіх агресивно налаштовані
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 22:42
Ответ дляГоловний кошак
В чому неадекватність?
Кринжова баба• 12 апреля в 22:42
Ответ дляКракадэ
Саме так і не інакше .
А оту ситуацію з дитиною з Дніпра прокоментуйте .
Дитятко також винувате ?

Хочу барабульки• 12 апреля в 22:43
Ответ дляКракадэ
Дуже рідко. Один раз (років 10 тому) до мене побігла зграя собак в незнайомому місті, куди я приїхала на екскурсію. У мене була сумка з бутербродами, але не думаю, що через це. І не всі собаки, а одна з них була агресивно налаштована, підійшла до мене, я думала мені капці. Через годину знову побачили цю зграю, і знову та ж собака почала йти до мене. Це був великий стрес.
А другий раз - в листопаді минулого року. Собаки породисті, це було в темряві в парку, і бігти вони почали дуже здалеку, коли я навіть не бачила, що там хтось йде. Було враження, ніби хазяї їм сказали ’фас’. Інакше я не розумію, як вони мене побачили так далеко і навіщо бігли на мене.
Кракадэ• 12 апреля в 22:43
Ответ дляКринжова баба
Саме так і не інакше .
Дитятко також винувате ?
Я вище писала. Там хазяйка винна. Кане корсо має бути на повідку й в наморднику
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 22:43
Ответ дляКракадэ
Ні не часто, перед цим проходила повз нас власниця великої собаки на повідку.Вони і ми поводилися нормально, ніякої агресії
Головний кошак• 12 апреля в 22:44
Ответ дляВесняний Марафон
Что ж с вами сделают за ребенка страшно представить
Ничего не сделают. Слушайте бывают разные ситуации. У меня знакомую в парке укусила так собака что раздробила кость и вырвала кусок мяса с плеча - она собой закрыла своего пса в последнюю секунду. А ситуация такая - большая собака сорвалась с поводка и стремительно без лая атаковала французского бульдога моей знакомой. Какой балончик? Она просто не успела поднять свою собаку и получается что рукой пыталась отбиться. Спускаться на укровень мобаки в таком случае нельзя - нужно отбивать ногами и громко командовать остановиться. Кстати хозяина и собаку полиция не нашла. Знакомой делали операцию - месяц гипс и ужасный шрам на предплечье. Бывает разное - но это скорее исключение
Кринжова баба• 12 апреля в 22:44
Ответ дляКракадэ
Так вони ж не агресивні . Не нападають і не кусаються . Так собачники стверджують.
Кракадэ• 12 апреля в 22:44
Ответ дляПекельнi Борошна
Малі собаки правда частіше тявкають без приводу. Я сама їх не люблю
Головний кошак• 12 апреля в 22:45
Ответ дляВстидаюся запитать
це жах ,в коментарях всі собачники як показились і звинувачували дитину ,що вона цеглу може кидала ,бо порода миролюбива на їх думку
Собаки реально очень редко нападают
Кракадэ• 12 апреля в 22:46
Ответ дляКринжова баба
Я собачник і стверджую протилежне. Я писала вище, що є агресивні породи собак і відповідно вони мають вигулюватися згідно встановлених правил
маринабаранова• 12 апреля в 22:46
Так смотря, какая собака: ротвейлер - это одно, болонка- другое...)
Но, в любом случае, не стоит убегать, делать резкие движения.
Головний кошак• 12 апреля в 22:47
Ответ дляОбласті пітьми
Если на вас нападет собака и начнет кусать (рвать) руки, нужно постараться ей всунуть руку как можно глубже в пасть. У нее начнется рвотный рефлекс и она выпустит руку. Правда, что делать дальше я не знаю. У меня в детстве была агрессивная овчарка - это помогало, когда она на меня нападала
Да тоже такое слышала. Вообще большие собаки - это серьезно - она и убить может
автор Пекельнi Борошна • 12 апреля в 22:47
Цвегрпинчер, маленький як доберман